Kyiv Music Labs

Бумбокс та O.Torvald презентують кліп “Вечiр в Рio”

rio_EED8032
Як втекти від автомобіля, отримати по обличчю букетом троянд і лишитися без жодної подряпини, стерти оксфордами ноги в  кров й вижити під градом куль – відповіді в кліпі Бумбокс та O.Torvald “Вечiр в Рiо”.


Замість вступу. Літо 2014 року
O.Torvald працюють над матеріалом, який пізніше стане альбомом “Ти Є”. Під час однієї з сесій, Андрій Хливнюк, який виступає в цьому альбомі в різних іпостасях, заходить до студійної кімнати і говорить: “А ну, що ви зараз грали?  Я знаю, що робити далі”. Так з’являється поп-рок-хіт, пісня “Вечiр в Рiо”. Далекоглядний продюсер альбому, Олексій Согомонов, хоча й перебуває в абсолютній ейфорії від почутого, тонко натякає, що дуетна пісня O.Torvald / Бумбокс на альбомі вже є. Це римейк знаменитої “Сочи”, авторства гурту Ляпис Трубецкой. Так що музикантам пропонують зібрати волю в кулак, підкорити Україну альбомом  “Ти Є”, що й сталося, а “Рio” лишити до кращих часів. Кращі часи настають в 2017 році.

“Бiсайди” та “Голий Король”
У серпні 2017 виходить міні-альбом Бумбокс “Голий Король”, серед шести пісень якого є й “Вечiр в Рiо”. Фани тепло приймають трек, гурт грає його від Денвера до Кропивницького, але особливих ставок на пісню не робить. Злі язики подейкують, що справа у важкому розриві Галича з Хливнюком й Согомоновим, на лейбл яких, Музика для Мас, були підписані O.Torvald. Після рокіровок у складі, складних контрактів й нескінченних зйомок, O.Torvald хочуть повернутися до коріння й випускають альбом “Бiсайди”, одна з восьми пісень якого – “Вечiр в Рiо”. Стає зрозуміло, що  хтось має сказати: “Я знаю, що робити далі”.

Ті ж та бабло
Галич зустрічає на гастролях Хливнюка й пропонує йому зняти кліп. Хливнюк зустрічає Галича в магазині й говорить про дітей. Согомонов взагалі ні про що крім стрільби й собак не говорить, а тільки гарчить. Всі переписуються в месенджерах надсилаючи один одному безглузді гіфки й підняті вгору великі пальці. В результаті переговори заходять у глухий кут, але в квітні 2018 року Женя знаходить “жертовне янгя” – до проекту приходить режисер Нікіта Квасніков. Нікіта – темна конячка українського кліпмейкерства, переймається ідеєю “ніч-погоня-дівчина за кермом-ми тікаємо” й починає вибудовувати з неї щось середнє між “Божевільним Максом”, “Малюком на драйві” й “Погонею”. У момент затвердження чергової кошторису Согомонов обіцяє Нікіті, що замість дублерів режисер сам буде виконувати всі трюки й сторони моментально приходять до консенсусу.

Анна Батьківна
Розуміючи, що довго дивитися на сліпучу красу Галича й мудре обличчя Хливнюка глядачі не стануть, а пісня йде щось близько п’яти хвилин, продюсер починає пошук актриси. “ Ти мені актрису знайди, щоб грала, а не як зазвичай ” – наставляє колегу Хливнюк. І Согомонов  чергового разу доводить, що він один на мільйон, привівши Анну Рікунову. Танцівниця Аня, яка пропонує Олексію підписати її в телефоні, як “Анна Батьківна”, виявляється тим самим діамантом в кабріолеті BMW. Аня чудово справляється з роллю люблячої істерички, в секунду переходить від стану “Love” до стану  “Hate” й готової розчавити свого чоловіка автомобілем. А ще вона п’є за кермом, правда тільки в кліпі.

rio_EED8449Зачарований кабріолет та постріли вночі
Кліп вирішено  знімати на Лазурн… Ага, зараз!   “Вечiр в Рiо” знімають протягом двох днів на 29 кілометрі траси Київ-Чоп. Тут Согомонов знайшов другорядну дорогу, що веде до будинку якогось поважного чоловіка, що виїжджає на прогулянку з трьома машинами охорони. Нічого не підозрюючий, мілєйший Іван Смирнов, дає в оренду свій BMW. Аня сідає за кермо і далі все, як завжди:  “Lights! Camera! Action!”. На цьому можна було б і закінчити, але ви ж запитаєте: а чому кабріолет зачарований і хто стріляв? Стріляв Хливнюк. Стріляв Галич. Стріляв і шкода, що не влучив, со-продюсер Дмитро Червоний. За кілька годин до зйомок, піддавшись на вмовляння Нікіти, Cогомонов схвалив сцену зі стріляниною. “ Ну, він як би падає і типу на дорозі лежить дробовик. Він його бере і гасить по тачці. Йому це все  здається, ніхто не постраждає.” У підсумку десь о четвертій ночі, коли українська ніч особливо безтурботна, Хливнюк і Галич палять з двох стволів не так вже й далеко від будинку шанованої людини. Всього-то 19 пострілів зробили. І дійсно, ніхто не постраждав. Чого не скажеш про кабріолет. Cпочатку баварцеві розбили лобове скло і подряпали стійку, на що Дмитро Червоний з властивою йому практичністю відреагував: “Добре, що скло. Камеру чи світлову панель було б дорожче.” Потім несподівано в одному з коліс виявилася дірка розміром зі сливу. На другий день, наскаржившися в профспілку коліс, померло ще одне колесо. І за півгодини до завершення зйомки оператор подряпав карту дверей обвісом камери. Якщо ви ще тут, просто подивіться кліп “Вечiр в Рiо”. А якщо ви маєте  на продаж праву карту дверей від кабріолету BMW E93 325i, 2007 року – можете не дивитися кліп, негайно зв’яжіться з Согомоновим.

TwitterFacebookVKПоділитися