Kyiv Music Labs

Вечір пам’яті Миколи Бойченка – Гвоздь

gvozd

21 липня, о 20:00 найфеєричніший балет країни – D’Arts Dance Project запрошує всіх до Caribbean Club провести разом з ними вечір пам’яті їх засновника, творчого натхненника, режисера – неповторного Миколи Бойченко.

У цей вечір під назвою «Гвоздь» (саме з такою назвою восени мала б відбутися прем’єра авторської вистави Миколи Бойченко – прим. Авт.) Ви побачите найкращі роботи, створені одним з найталановитіших хореографів і режисерів країни – Миколою Бойченко. Крім улюблених танцювальних номерів, артисти балету виконають нові постановки, які неперевершений хореограф і сам планував представити глядачам цього літа. Також вперше зі сцени прозвучать композиції, які були написані Миколою.

«Історія D’Arts Dance Project НЕ закінчується, ми з артистами вирішили, що будемо продовжувати улюблену справу життя нашого ідеолога, керівника і режисера – Миколи Бойченко. Ми запрошуємо знайомих, друзів, колег і всіх любителів танцювального та вокального мистецтва провести з нами вечір пам’яті. Ми покажемо вам красиві, сумні, веселі і зворушливі номери, в які Микола вкладав всю свою душу. У цей вечір він буде з нами, шкода не в залі, але в кожному русі, емоції і слові ви побачите його неповторний почерк», – діляться артисти балету D’Arts Dance Project.

Якщо ви бажаєте насолодитися творчістю талановитого артиста, танцюриста, хореографа і режисера – Миколи Бойченко – ми чекаємо вас на його вечорі пам’яті «Гвоздь» 21 липня, о 20:00, в Caribbean club за адресою Семена Петлюри, 4

Квитки можна придбати на сайті http://caribbean.com.ua/ru/concert_hall_ru/darts-dance-project-s-programmoy-gvozd-vecher-pamyati/

Текст і фото надані організаторами

TwitterFacebookVKПоділитися