Kyiv Music Labs

Cigarettes After Sex: ті, що не стануть шкідливою звичкою

35349062_2109964339288983_1571945742434566144_n

Kyiv Music Labs побували на концерті американців Cigarettes After Sex у столичному Атласі. Ділимося з вами отриманими враженнями та чому важливо ходити на такі виступи.

Довгий час творчість гурту залишалась непоміченою, не знаходила свого слухача. Але все змінилося в момент, коли випадково завантажене відео «Nothing’s Gonna Hurt You Baby» на YouTube стало вірусним. Відтоді зацікавленість до CAS зростала з кожним днем. Нині це відео набрало майже 75 мільйонів переглядів. Повноформатна платівка вийшла минулого року та відразу потрапила в чарти Британії, Німеччини, Франції та інших європейських країн.  Більшу частину альбому хлопці записали за три дні на репетиційному майданчику Sweatshop, Bushwick. Винятком стала композиція “Each Time You Fall in Love”, яка за кілька годин була записана на сходах у Beekman (США).

Виступ хлопців проходив ніби статичними кадрами, які плавно перетікали один в другий. Зайві рухи, ходьба по сцені, різкі зміни – це не для них. CAS заповнили сцену та весь зал атмосферним звучанням, романтикою та солодким сумом. А назву гурту по-справжньому підкріпили димогенератори, які ще більше додавали ностальгії за чимось приємним.

Cigarettes After Sex – це Грег Гонзалес, Ренді Міллер, Джейкоб Томски та Філіп Таббс. Але на сцені уся концентрація направлена лише на соліста. Інші учасники ніби навмисно заховані в ехо Грега. Гонсалес є центром уваги тут без сумніву. Квартет стримано видавав неквапливі, зворушливі балади, витримані у руслі дрім-попу. Ці спокусливі та повільні мелодії п’янять, як тепла шкіра коханої людини, як інтригуючі погляди та посмішки.

Написані пісні – це реальні життєві історії, сповнені любові та сексуалізованої естетики. Сам Грег не завжди володіє своїми емоціями у реальному житті, тому писати музику та тексти – це чудовий спосіб одержати перемогу над своїми почуттями. Він порівнює детальні описи відносин і випадкових сексуальних контактів ніби “дивлячись на старий фотоальбом”, до якого він не проти повертатися і передивлятися знову і знову. Музика СAS  жива та природня, їй хочеться вірити та разом переживати кожен рядок. Це дуже сильне усвідомлення почуттів у таких коротких творах.

Якщо уявити, що Cigarettes After Sex можна прикласти до рани, то біль мине і ніколи не повернеться. На такі концерти хочеться ходити, бо мрійлива музика зароджує в вас добро, спокій та любов.

Cigarettes After Sex вже презентували нову композицію, а повноцінний альбом має вийти у 2019 році. Гурт пройшов довгий шлях довжиною в 10 років і хлопці повністю заслуговують на прихильність українських меломанів.

Текст: Кріс Ілларіонова

Фото: Юрій Грязнов

TwitterFacebookVKПоділитися