Kyiv Music Labs

Live 360 Stream дозволить українцям відчути атмосферу фестивалю нової музики у Лісабоні

touchpoints

15, 19 та 20 червня у Києво-Могилянській Бізнес Школі, відбуватимуться трансляції у режимі віртуальної реальності концертів фестивалю нової музики new music : touchpoints, що команди Kyiv Contemporary Music Days (Україна) та DME (Португалія) організують у Лісабоні. Технічна реалізація відбуватиметься у партнерстві з Домом освіти та культури Майстер Клас, Woroom.Network та Fly Technology.

Надягнувши шоломи віртуальної реальності, українська аудиторія матиме змогу наживо побачити і почути концерти за участю відомих музикантів з різних країн світу.

На фестивалі прозвучать твори композиторів ХХ і ХХІ століть — визнаних і молодих, українських і зарубіжних: Валентин Сільвестров, Віталій Годзяцький, Хельмут Лахенманн, Лучано Беріо, Дйордь Лігеті, Карлгайнц Штокгаузен, Сальваторе Шарріно, Тошіо Хосокава та ін.

Nina Janssen-Deinzder (кларнетистка, Німеччина)

Серед учасників фестивалю — німецька кларнетистка Ніна Янссен-Дейнцер (солістка легендарного ансамблю нової музики Ensemble Modern (2006-2017)), український піаніст Антоній Баришевський (соліст Національної Філармонії України, переможець низки міжнародних конкурсів, серед яких – конкурс ім. Артура Рубінштейна (2014, Тель-Авів, Ізраїль)), німецький композитор Ханс Тутшку (професор та директор студії електроакустичної композиції HUSEAC у Гарвардському університеті), новостворений український квартет нової музики Danapris String Quartet, португальський композитор Жайме Рейш (професор композиції в Superior School of Applied Arts (Esart), засновник DME festival і Lisboa Incomum) та ін.

 

Антоній Баришевський (піаніст, Україна)

Разом з партнерами DME-Festival, платформа Kyiv Contemporary Music Days, організує (буквально: летимо до Лісабону і організовуємо) у Португалії те, що з 2015 року робимо в Україні: докладаємо своїх зусиль до того, аби сучасна академічна музика, що звучить на відомих концертних майданчиках у Дармштадті, Відні, Парижі, Люцерні, звучала на наших фестивалях у виконанні визнаних музикантів, які, власне, виконують цю музику на тих самих концертних майданчиках.

Для нас є важливим, що б події new music : touchpoints не оминули українську аудиторію, тому ми, спільно з нашими партнерами — домом освіти та культури Майстер Клас, Woroom.network та Fly technology, — долучивши технології віртуальної реальності, організуємо живі трансляції всіх дванадцяти концертів.

Українська аудиторія матиме змогу прийти на локацію, надягнути шоломи віртуальної реальності, озирнутися навколо себе та опинитися на концерті, що відбувається просто зараз за чотири тисячі кілометрів.

Пряма трансляція концертів нової музики у режимі віртуальної реальності – це проект, який відбувається вперше, принаймні, в Україні. Завдяки технологіям прямої трансляції у 360 сьогодні, у 2018 році, вже не настільки важливо знаходитися на локації, де відбувається концерт. Ми раді можливості таким чином долучити українську аудиторію до подій, що ми організуємо у Лісабоні.

— Альберт Саприкін,

команда Kyiv Contemporary Music Days

Проект реалізовано платформою Kyiv Contemporary Music Days, спільно з Домом Майстер Клас, Dias de Música Electroacústica, Woroom.Network,  Fly Technology, Kyiv-Mohyla Business School за підтримки програми Culture Bridges.

Jaime Reis (композитор, Португалія)

учасники

Ханс Тутшку / композитор, Німеччина-США

Жайме Рейш / композитор, Португалія

Ніна Янсен-Дейнцер / кларнет, Німеччина

Антоній Баришевський / фортепіано, Україна

Джунія Макіно / скрипка, Японія-Швейцарія

Озґюр Айден / фортепіано, Туреччина-США

Юрі Мацузакі / флейта, Японія

Анна Телес / фортепіано, Португалія

Мілош Дроґовскі / віолончель, Польща

Анна Клаудіа Ассіс / фортепіано, Португалія

Жуау Педро Олівейра / композитор, Португалія

Карлос Каірес / композитор, Португалія

Дімітріс Андрікополус / композитор, Греція

Антоніо Соуза Діас / композитор, Португалія

Іван Сіпактлі Ернандес Еспіноза / марімба, Португалія

Хуґо Рейш / композитор, Португалія

Рене Баптіст Х’їсманс / композитор, Нідерланди

Мартін Пінеда / композитор, Колумбія

Клаудіо Піна / композитор, Португалія

Луїс Салг’єро / композитор, Португалія

Адріан Мокану / композитор, Україна

Гуіл’єрме Бертілоссо / композитор, Бразилія

Алед Сміт / композитор, Великобританія

Хорге Рамос / композитор, Португалія

Танакарн Шофілд / композитор, Нідерланди

та інші.

Kyiv Contemporary Music Days (fb) — українська освітньо-концертна платформа сучасної академічної музики.

Впродовж двох років KCMD організувала 96 подій у рамках чотирьох фестивалів та окремих проектів, серед яких концерти оркестрової, камерної і електроакустичної музики, чотири міжнародні майстер-класи, серії лекцій і воркшопів, долучивши 69 музикантів з 22 країн

Kyiv Contemporary Music Days

Освітньо-концертна платформа сучасної академічної музики

партнери: дім майстер клас |  woroom.network | kyiv mohyla business school |  fly technology | dias de música electroacústica

 

NEW MUSIC : TOUCHPOINTS

Фестиваль нової музики

Лісабон, Португалія. Київ, Україна.

 

ПОДІЯ У FACEBOOK | КАЛЕНДАР СТРІМІВ У КИЄВІ | КАЛЕНДАР ПОДІЙ У ЛІСАБОНІ

 

30 музикантів. 16 країн. 12 концертів

 

Київ, Україна — Live 360 stream

15, 19  та 20 червня 2018

Kyiv-Mohyla Business School (вул. Волоська 8/5)

TwitterFacebookVKПоділитися