Kyiv Music Labs

Таланти Оптико-механічного коледжу

DSC_0380_1

18 травня в актовій залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінал конкурсу “ОМК має таланти”. Учасниками були студенти, що навчаються в Оптико-механічному коледжі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Студенти абсолютно різних факультетів демонстрували власні таланти, що зовсім не пов’язані з їх обраними спеціальностями.

Шестеро фіналістів, які найкраще пройшли півфінальний відбір, демонстрували  свої неперевершені здібності у двох підготовлених номерах. Деякі вражали гостей концерту грою на музичних інструментах, інші – танцями та співом, а хтось -декламуванням віршів.

DSC_0334

Вщент заповнена студентами та гостями  актова зала протягом усього концерту палко підтримувала конкурсантів. Крім цього, глядачі у підсумку визначили переможця у номінації «Приз глядацьких симпатій», який дістався ніжній та музичній скрипальці Дарині Лагодній.

DSC_0314

Серед членів журі були і представники коледжу, і запрошені гості, серед яких: заслужена артистка України, диригент Київського національного академічного театру оперети Оксана Мадараш,  ведучий «Центрального каналу»  Ігор Мартиненко, співачка, модель і володарка титулу «Міс Європа Континенталь 2017» Наталія Варченко та директор Молодіжного центру культурно-естетичного виховання КНУ імені Тараса Шевченка Надія Максименко.  Судді оцінювали креативні презентації кожного учасника та два конкурсних номера.

Ведучі конкурсу – викладач журналістики Вадим Герасимович та студентка коледжу Валерія Ковальчук  створювали  чудову атмосферу та підтримували учасників за кулісами.

Власне, переможцем за кількістю балів став Іван Остапенко, який здивував всіх своєю артистичністю та грою на двох музичних інструментах – акордеоні та кларнеті.

DSC_0296_1

В цей день усі отримали свої заслужені нагороди: дипломи, почесні кубки та квитки від Київського академічного театру на Липках, а також цінні призи та подарунки.

А чотирьом найкращим фіналістам Івану Остапенку, Марині Дудник, Валерії Болобан, Максиму Пилипенку, а також Дарині Лагодній випала можливість виступити на VI Міжнародному музичному фестивалі «OFEST 2018».

Очікуйте на інтерв’ю з нашими талантами на сайті Kyiv music labs.

Текст: Лада Наумко, Анастасія Бандура,  студентки Оптико-механічного коледжу КНУ імені Тараса Шевченка

 

TwitterFacebookVKПоділитися