Kyiv Music Labs

“Повільний рок-н-рол” Fontaliza: пісня балконного джему Павла Холошева

IMG_4946
Fontaliza презентує трек та лірик-відео “Повільний рок-н-рол” – перший сингл з четвертого альбому гурту, який Павло та Юрій Холошев і К задумали опублікувати восени цього року.

Музика –  Павло Холошев
Слова – Павло Холошев, Юрій Холошев
Саундпродюсер –  Антон Саєнко
Ідея відео, монтаж – Юрій Холошев
Павло Холошев, вокаліст Fontaliza: “Пісня народилася на одному з моїх балконних джемів. Пізно вночі, коли на кухні вже дотлівала вечірка, я непомітно залишив її і усамітнився на балконі, щоб під диктофон награти мелодію, яка застрягла в голові і не давала спокою. Ось в такому полухриплому й напівсонному стані, в момент, коли вмирає вечірка, мене  відвідало натхнення й з’явився “Повільний рок-н-рол” .
Юрій Холошев, гітарист та бек-вокаліст Fontaliza, автор лірик-відео: “Рядки пісні “світи мій темний шлях вночі” та мерехтіння лампочки в під’їзді. Саме це наштовхнуло мене на створення лірик відео  з таким візуальним рядом. Потім, в процесі монтажу, я подумав:  а чому б не обіграти рядок пісні “потанцюй зі мною” за допомогою нитки накалювання  лампочки  – і я перетворив її  в танцюючу пару. ”
На  “Повільний рок-н-рол” Fontaliza зніме й відеокліп, ідею якого вже затверджено,  режисера й акторів знайдено, тож зйомки планують не відкладати, а кліп опублікувати цієї весни.
Про гурт:
Fontaliza – український гурт з  Горлівки, що з 2014 грає інді-рок в Києві. Команда відома потужними лайвами, виступом у 2014 на НСК Олімпійському в якості  підтримки ОЕ, виступами на фестивалях  Atlas Weekend, Файне Місто, Республіка, Схід Рок. В 2017 році гурт презентував альбом “Born in coal dust”, зараз працює над четвертим студійним альбомом.
Навесні 2018 Fontaliza оновила склад гурту, до  Павла Холошева (лід-вокал, гітара), Артема Таланова  (барабани) та Ігната  Карташева (бас-гітара)  приєднався молодший брат вокаліста – гітарист Юрій  (Нестор) Холошев.  Відтепер Fontaliza – це квартет, який має другу гітару й бек-вокал. 14 березня гурт презентував  лірик-відео на пісню  “Секретні коди”

В ротаціі радіостанцій україномовні  пісні Fontaliza “Хайп Хайп Хайп”  та “Відчувай”, які претендують на верхні сходинки радійних чартів. Такі ж надії на “Повільний рок-н-рол”.
TwitterFacebookVKПоділитися