Kyiv Music Labs

Fontaliza: новий склад гурту та лірик відео “Секретні коди”

IMG_4572-3

Гурт Fontaliza повернувся до музичної діяльності і  має одразу  три новини: 

  • Оновлено склад гурту, до Павла Холошева (лід-вокал, гітара), Артема Таланова  (барабани) та Ігната  Карташева (бас-гітара)  приєднався молодший брат вокаліста – гітарист Юрій  (Нестор) Холошев.  Відтепер Fontaliza – це квартет, який має другу гітару й бек-вокал.

Павло Холошев, вокаліст Fontaliza: Ми посилили  колектив сильним музикантом і  близькою нам по духу людиною – до нашого гурту приєднався мій молодший брат Юра (Нестор) Холошев. Саме з ним ми колись, надихнувшись фільмом Гая Річі, придумали назву Fontaliza. Наша музика стала дорослішою, багатшою й цікавішою. Мушу зауважити, що Нестор – це саме той елемент, якого не вистачало нашому колективу для повної хімії. Ми наелектризовані, заряджені й готові яскраво горіти. 

  • 14 березня гурт презентує лірик-відео на пісню “Секретні коди”, з альбому “Born in coal dust”, реліз якого відбувся минулої весни.

Слова та музика – Павло Холошев

Студія – “Megamost” , м. Слов’янськ

Ідея відео – Fontaliza

Монтаж – Дмитро Безбородий

  • Fontaliza готує до запису новий альбом, перший сингл з якого та відео на нього будуть оприлюднені цієї весни. Весь альбом планують публікувати в жовтні, тоді ж команда представить його наживо концертним шоу в Києві.

Інформація про гурт:

Fontaliza – український гурт з  Горлівки, що з 2014 грає інді-рок в Києві. Команда відома потужними лайвами, виступом у 2014 на НСК Олімпійському в якості  підтримки ОЕ, виступами на фестивалях  Atlas Weekend, Файне Місто, Республіка, Схід Рок. В 2017 році гурт презентував дебютний альбом “Born in coal dust”, зараз працює над другим студійним альбомом.

В ротаціі радіостанцій україномовні  пісні Fontaliza “Хайп Хайп Хайп”  та “Відчувай”, які претендують на верхні сходинки радійних чартів.

Сторінки: 

https://www.facebook.com/Fontaliza/

https://www.instagram.com/fontaliza_band/

https://soundcloud.com/fontaliza

https://www.youtube.com/user/Fontaliza/

http://fontaliza.com

  

 

                                            

TwitterFacebookVKПоділитися