Kyiv Music Labs

Panchyshyn презентує сингл “Ти і я”

28276496_884147428426441_6917581574366642900_n

Відтепер Panchyshyn – це група, а не проект: Остап Панчишин розповів про п’ятий сингл із майбутнього дебютного альбому.

24 лютого Panchyshyn представить своїм шанувальникам новий сингл “Ти і я”, який увійде до дебютного альбому.  За словами соліста групи, з появою саме цієї пісні для музикантів починається новий етап – музична формація з розряду тимчасового проекту перетворилася на повноцінну музичну групу зі своїм стилем, ім’ям та стабільним складом.

Остап Панчишин також розповів, що надихнуло його написати пісню, як вона пов’язана з попередніми синглами, та анонсував появу пісень групи на Apple Music та Google Play Music.

Автор музики та тексту, соліст групи Остап Панчишин розповів, що написав пісню під враженням від фільму “Він і Вона”:

“Чужі, нехай навіть вигадані, історії кохання часто показують нам нові грані нашого власного. Тож “Ти і я” – це такий собі коктейль історій, почуттів та переживань”, – поділився фронтмен.

За словами автора головний меседж цієї пісні лежить на поверхні:

“Тут немає жодних підтекстів чи прихованих філософських ідей. Все просто. Якщо натиснути на play, то ви почуєте історію кохання, яке кожен день робить життя кращим та світлішим.” А також додає: “Наш новий сингл, в певному сенсі є продовженням сюжету розпочатого з пісень “Дівчина”, “Щастя моє”, “Ти робиш мене кращим”. Це одна історія, розказана у різні часи і показана з різних сторін. Історія про найсвітліші почуття, які може викликати одна людина в іншої”, – зізнався Панчишин.

Соліст наголосив, що незабаром, новий сингл, як і всі попередні можна буде послухати та придбати на найпопулярніших музичних платформах, зокрема Google play music та Apple Music. З 24 лютого композицію можна послухати на сторінках гурту в Youtube, Soundcloud та Facebook.

Слід зауважити, що Остап залишається вірним не тільки сюжету та стилю попередніх пісень, але й звукорежисеру (Мар`ян Криськув) та студії  звукозапису (Jenny Records).

Лідер гурту також закцентував, що вже працює над новою піснею:

“Всі свої сили ми зараз зосередили над записом та зведенням нашої наступної пісні, до якої ми плануємо також випустити кліп. Невеликими але впевненими кроками ми рухаємося до завершення роботи над дебютним альбомом”, – говорить Панчишин.

Варто зазначити, що пісні Остапа Панчишина та його музикантів популярні не лише на українських радіостанціях, але й в радіопросторі української спільноти в США, де музикант неодноразово виступав. Зокрема, попередні треки можна було почути на радіостанції “Ukrainian Independent Radio” в Чикаго, яка вже анонсувала прем’єру нового синглу гурту Panchyshyn своїм слухачам.

Текст наданий прес-службою гурту

Ілюстрацію взято з Facebook   

TwitterFacebookVKПоділитися