Kyiv Music Labs

Знову трійка

Afisha-Boombox-Atlas

Як за допомогою електричного програвача, гітари та вокалу закохати в себе мільйони людей і змусити їх слухати в 2018 році музику написану в 2005.

Ми мали зробити це в Sentrum. Клуб, який тепер вже можна назвати легендарним, закрили з ініціативи власників будівлі.

Ми мали зробити це в Bel’etage. До речі це були б наші перші виступи в цьому клубі. Клуб закрили, відкрили і передали в управління новій команді, Concert.ua.

На щастя нам люб’язно надав притулок клуб Atlas, в якому ми зазвичай граємо “спеціальні” концерти. Пам’ятаєте, концерт за заявками? Хоча якщо два концерти з матеріалом  перших трьох альбомів Бумбокс – “Меломанія”, “Family Бізнес” і “III”, зіграні “трійкою”, оригінальним складом тих років, якщо це не спеціальні концерти, то ми не знаємо, що таке “спеціальні концерти.”

Минулого разу ми анонсували програму з “Меломанії” і “Family Бізнес” в перший день, а в другій збиралися грати “Family Бізнес” і “III”. Але музиканти увійшли в раж і зіграли в перший і в другий день всі три альбоми. Нам навіть надійшла скарга – дівчина дорікала нам, що купила квитки на обидва дні, а ми взяли і зіграли всі пісні. Тому ми не будемо оголошувати що саме граємо в перший і в другий день, 20 і 21 квітня. Просто знайте, що на сцену вийдуть Хливнюк, Валік і Муха, за пультом стоятиме Ігор, світити буде Олексій, десь за лаштунками будуть Артур, Юра, Вова, Віталік і Согомонов. А ви, звичайно, будете в залі. Чи ви хочете щоб і Atlas закрили?

Бумбокс

Трійка

20 та 21 квітня, клуб Atlas

Київ, вул. Січових Стрільців 37-41 

Квитки в касах міста та на сайті https://concert.ua/ru/eventpage/bumboks-20-04

https://concert.ua/ru/eventpage/bumboks-21-04 

Бумбокс

facebook.com/boomboxfamily

soundcloud.com/mfmlabel

instagram.com/boomboxfamily/

youtube.com/user/familyboombox

 

TwitterFacebookVKПоділитися