Kyiv Music Labs

До Дня Героїв Небесної Сотні: студійний лайв на пісню “Порох” від Біллі Мілліґан Бенд

Макс Прудеус

На початку 2018 року найцікавіший арт-рок проект України «Біллі Мілліґан Бенд» показав два студійні лайви.

Перший присвячений річниці виходу другого студійного альбому гурту. Він називається «Хворий на Любов» і був презентований 14 лютого, а другий лайв арт-рокери показали 20 лютого у День Героїв Небесної Сотні. Його «Біллі Мілліґан Бенд» зняли на пісню «Порох», яка увійшла до складу останнього на сьогодні третього альбому гурту.

Обидва відео зняті у власній студії «Біллі Мілліґан Бенд», тож можна не лише насолодитись живим звучанням, а й роздивитись кімнату де відбувається щоденна робота над музичним матеріалом найцікавішого арт-рок проекту України.

Обидва студійні лайви виконують лише троє музикантів. Фронтмен та автор проекту Макс Прудеус грає на басу, акустичній гітарі та співає, на барабанах грає Андрій Захарін, а для виконання партій віолончелі гурт запросив Ірину Савченко.

Ось, як самі музиканти презентували нові відео на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook:

«Наш другий студійний лайв на одну з найсильніших пісень в українській музиці.

Не будьте пішаками, думайте, не помирайте за чужі бізнес-інтереси.

А тим, хто літає надто високо і забув, ми нагадаємо, що всі фігури (і пішаки, і офіцери, і король з королевою) відправляються у скриню, коли гру скінчено. Наприкінці шляху немає різниці, скільки грошей ви заробили. Важлива лише пам’ять про ваші вчинки».

Проект «Біллі Мілліґан Бенд» був названий на честь найвідомішої у світі людини із діагнозом множинної особистості. Тому гурт кардинально змінює звук із кожним новим альбомом та не дає двох однакових сольних концертів, створюючи нове аранжування для кожного виступу. «Біллі Мілліґан Бенд» ретельно обирає концертні майданчики для сольників і вже встиг зіграти концерти у музеї Булгакова та у музеї «Золоті Ворота».

Завантажити усі три альбоми можна безкоштовно із офіційного сайту гурту – http://billymilliganband.com/ – просто натиснувши на обкладинку кожного з них.

Підпишіться, щоб слідкувати за новинами гурту:

Facebook: https://www.facebook.com/billymilliganband

YouTube: https://www.youtube.com/user/billymilliganband

SoundCloud: https://soundcloud.com/billy-milligan-band

Текст і фото – прес-служба гурту

TwitterFacebookVKПоділитися