Kyiv Music Labs

«Вперед» до мрії! Мотиваційний сингл київського гурту SomeLines

27072447_394745434310687_4436203014776127231_n

Київський поп-рок гурт SomeLines презентував мотиваційний сингл «Вперед». Легка світла пісня спонукає розслабитись та згадати про найзаповітніші свої мрії, а ще змушує себе запитати, чому ж ми досі їх не здійснили.

«Якось після одного емоційного концерту, який мене сильно надихнув, я задумався над тим, що давно не писав нічого. Згадуючи основні етапи свого життя, аналізуючи досягнене і не досягнене, я взяв гітару і народилась пісня «Вперед». Це наш україномовний сингл про те, що не ніколи не варто здаватись та зраджувати своїй мрії – лише вперед, вперед до її здійснення», – поділився історією лідер гурту Кирило Семененко.

Також стало відомо, що SomeLines підписує контракт з відомим українським лейблом Moon Records, завдяки якому сингл «Вперед» уже можна знайти на майданчиках iTunes, Google Play та ін.

За словами музикантів, на пісню «Вперед» також планують знімати кліп.

SomeLines – київський поп-рок гурт, створений вокалістом та гітаристом Кирилом Семененко. Багато в чому на творчість групи вплинув американський музичний стиль «госпел», а також культові «П’ятниця» та «Бумбокс». На початку свого шляху гурт виступав в основному в акустичному форматі, і тоді ж записав свій перший альбом – «На сторінках четверга» (2014). Зараз колектив працює над новими синглами та зовсім скоро порадує слухачів виступами.

Офіційні сторінки SomeLines:

FB – https://www.facebook.com/SomeLinesBand/

YouTube – https://www.youtube.com/user/SOMELINESband

Текст і фото надані прес-службою гурту 

TwitterFacebookVKПоділитися