Kyiv Music Labs

Пати-группа DILEMMA примет участие в Нацотборе на Евровидение 2018

3 DILEMMA

Паті-гурт DILEMMA серед 18 полуфіналістів Національного відбору Євробачення 2018! У своєму Instagram фронтмен DILEMMA Джей сповістив, що гурт презентує на конкурсі свій недавній танцювальний хіт «На Паті», прем’єра якого відбулась у листопаді 2017 року. На сьогодні кліп «На Паті» переглянули 1,7 млн глядачів на YouTube. А сама пісня вже лунає в гарячій ротації на всіх радіостанціях України. Яскравий, драйвовий номер від DILEMMA завершить програму другого півфіналу.

Гурт DILEMMA був заснований у 2002 році. В 2009 DILEMMA випустили свій найпопулярніший хіт «Эй, бейба!» спільно з Іваном Дорном (у складі гурту Пара Нормальных). У 2010 році DILEMMA розширили горизонти української хіп-хоп та рнб-сцени, записавши спільний трек з відомим американським гуртом Crazy Town. В підтримку синглу «LA» в США було відзнято відео за участі Shifty – лідера Crazy Town.

У 2017 році DILEMMA повернулись до активної діяльності. Першим синглом після творчої паузи стала лірична композиція «Іншим», яка потрапила в гарячу ротацію радіо NRJ. Літом 2017, паті-гурт презентував клубний хіт «Тілом Тряси» – чи не перший актуальний, якісний EDM-трек українською мовою. До незмінних учасників DILEMMA  – Джей і Маста примкнув талановитий саунд-продюсер Томаш Лукач, відомий за роботами з багатьма українськими поп-артистами.

В півфіналі Національного відбору на Євробачення 2018 паті-гурт DILEMMA обіцяє  «розірвати танцпол».

«На наш погляд, самі круті, незабутні номера в історії Євробачення – це виступи Руслани та Верки Сердючки. Драйв, енергетика та позитивний настрій! Ми мріємо повторити успіх цих артистів. Або, як мінімум, продовжити цю традицію», – каже фронтмен DILEMMA Джей.

Другий півфінал Національного відбору на Євробачення відбудеться 17 лютого.

Текст і фото – прес-служба гурту 

 

 

 

TwitterFacebookVKПоділитися