Kyiv Music Labs

Mgzavrebi зіграють в Києві нову програму The Best Of

1KARP6364

Грузинський гурт Mgzavrebi зіграє в Києві  альбом “Krebuli”. Назва альбому в переводі з грузинської означає  “збірка”, до нього увійдуть два десятка пісень з шести альбомів Mgzavrebi, написаних за одинадцять років роботи.  “Krebuli” – це “The Best Of” від Mgzavrebi,  добірка пісень, які публіка любить більше всього та  просить виконувати на концертах.

Mgzavrebi – вибухова грузинська музична суміш, їх люблять українці. З першого концерту у 2011 році, команда щорічно збирає аншлаги по всій країні.
В березні 2017 Mgzavrebi концертом  презентували  в Києві шосту за рахунком платівку “Iasamani” (“Бузок”), і через рік в березні 2018,  приїдуть з альбомом “Krebuli”.
За минулий рік Mgzavrebi презентували одразу два нових відео: 31 жовтня вийшов  зворушливий кліп на російськомовну пісню “Пообещай”  https://www.youtube.com/watch?v=vGCZRjhzAFo.
17 листопада –  кліп на пісню грузинською мовою-“Vazi” https://www.youtube.com/watch?v=uF3MXOm-Df8.
Реліз альбому “Krebuli” запланований  в лютому 2018, перед початком українського туру.

1KARP5327

Інформація про гурт:

Mgzavrebi створили гурт в Тбілісі в 2006 році і сьогодні є музичним символом Грузії. Кожен, хто був очевидцем їх концертних шоу, знає, як легко музиканти стирають будь-які бар’єри між собою і глядачем, як вміють донести любов і змусити співати, танцювати і читати вірші разом з фронтменом гурту Гігі Дедаламазішвілі, розуміти і відчувати кожне слово, навіть не знаючи грузинської.

Mgzavrebi в мережі:
site / facebook / g+ / instagram / youtube / itunes / googleplay
Квитки в касах міста і на сайті https://kiev.karabas.com/mgzavrebi
Текст і фото надані прес-службою гурту 
TwitterFacebookVKПоділитися