Kyiv Music Labs

Drama Queen презентує новий сингл “Ти цілуєш її”

Drama-Queen-Single-Cover

Гурт Drama Queen презентує новий сингл Ти цілуєш її. Це перший трек молодих киян з моменту виходу їхнього мiнi-альбому Силою думки у березні 2017.

Отримавши від дебютного релізу позитивні відгуки в пресi й iстотний airplay вiд вiтчизняних радiомовцiв, хлопці також розгорнули концертну діяльність i за досить короткий час набули досвiду виступiв на різноманітних концертних майданчиках – від затишних невеличких клубів до багатотисячних фестивалів. Влiтку 2017 Drama Queen встигли очолити головну сцену Дня рок-музики фестивалю Open Podil 2017, відіграти в компанії гурту Скрябін на Фієсті Велика Буча, а також виступити у фіналi конкурсу Хіт-конвеєр від каналу М2 на Співочому Полі в Києвi. 

Сповнений оптимізмом та вдячністю публіки, гурт просто повинен був відповісти новим енергiйним треком.

Сингл Ти цілуєш її, як i попередня робота, створений групою в спiвпрацi з музичним продюсером Петром Чернявським. Музиканти гурту зiзнаються, що «пісня була написана та записана на одному подиху, таке відчуття, що ми й не виходили з Петром зі студії з моменту запису EP».

«Одразу, як я почув демо-запис, що надiслали хлопцi з гурту, – каже продюсер, – менi стало ясно, що i як ми цього разу будемо робити. Досить приємне вiдчуття, що не покидало весь час виробництва».

Музиканти Drama Queen«Нам до душi те, що вийшло: трек динамічний, навіть “гострий”, якщо можна так сказати. В Ти цілуєш ії є пристрасть і любов, вiдчайдушнiсть i впевненicть – маємо надiю, що кожен слухач знайде тут свою історію».

Сингл буде доступний для прослуховування i скачування на переважнiй бiльшостi онлайн-ресурсiв, включаючи Apple Music/iTunes, Google Play Music, Spotify, Soundcloud тощо.

Текст і фото надані прес-службою гурту 

TwitterFacebookVKПоділитися