Kyiv Music Labs

В Києві вперше прозвучав “Гуцул-метал”

DSC_8442
Вчора в клубі Sentrum рок-гурт KARNА представив новий альбом  “Гуцул-метал”. Група зіграла велику програму у  22 пісні, зібрала повну тисячну залу.
KARNА змішала прикарпатські мотиви з рок-музикою, а  карпатський аркан з сучасним слемом. Традиційно в  середині концерту команда закликала глядачів до “метал-аркану”. Під час треку під назвою “Дідько” гітарист Влад Ярун  спустився  зі сцени до публіки. Продовжуючи грати, зайшов у центр кола  з людей – “карпатського аркану”, а в кульмінаційний момент  пісні  почався шалений слем.
DSC_8250
 Влад Ярун, гітарист, засновник гурту KARNA: “Ми презентуємо “Гуцул-метал”- перший  за сім років наш альбом. Ми вклались  в нього всіма  своїми мізками та натхненням. Він звучить так, як ми відчуваємо –  сучасний західний саунд і наші фольклорні мелодії.
DSC_8035
На обкладинці альбому зображенний залізний дроворуб із казки про країну Оз. Цим ми хотіли показати поєднання західної культури з українською гуцульською.  Так само  як наш метал-аркан – це поєднання circle pit (слем), який виконують фани важкої музики на  музичних фестивалях, з українським арканом.”
karna_sentrum-7
Концерт у Києві – другий в турі, де KARNA наживо представила  новий альбом “Гуцул-метал”, реліз якого відбувся в  листопаді 2017. Перший концерт  туру музиканти зіграли у Львові, далі  Київ, Черкаси, Кременчук, Харків та Полтава. Графік туру доповнюється.
DSC_8108
Текст та фото надані прес-службою гурту 
TwitterFacebookVKПоділитися