Kyiv Music Labs

Franz Ferdinand вперше зіграють в Україні

Franz Ferdinand approved image - PC David Edwards - launch shot -300 dpi

Franz Ferdinand — напевно, перший гурт з нової хвилі британського інді-року, який зійшов з екранів до  нашого слухача. Вони не схожі на типові колективи цього жанру, відомі своєю безвідповідальністю та тягою до алкоголю. Їх надихали вбитий в Сараєво екс-герцог Франц Фердинанд і художники-конструктивісти з СРСР, а фронтмен групи Алекс Капранос захоплюється приготуванням страв і пише колонки про кулінарні враження для британських газет. 

Кліпи часів першого альбому Franz Ferdinand часто  потрапляли до  ротації українських каналів Enter Music, M1 чи Music Box.  Дивні танці в чорних костюмах під «Michael» чи «The Dark of the Matinée», в  якому група схожа на школярів-переростків. Звісно «This Fire»  та «Take Me Out» на які  «франців» надихнула  творчість радянського художника Олександра Родченко.

За свою дебютну платівку Franz Ferdinand  отримали престижну  премію Mercury Prize – нагорода кращому незалежному альбому Сполученого Королівства і вплинула на безліч команд, які з’явилися після – Arctic Monkeys в їх числі. Вони почали в тому віці, коли музиканти мають по три проекти або завершують кар’єру зовсім. Не дивлячись на це, Franz Ferdinand змогли зберегти в собі первісну, вируючу енергію вісімнадцятирічних. Тепер в України з’явиться можливість відчути її на собі наживо.

Franz Ferdinand вперше виступлять в Україні 13 червня 2018 року на арт-заводі «Платформа». Група зіграє головні хіти і нові пісні з майбутнього альбому «Always Ascending» (реліз – 9 лютого 2018 року).

Робота над «Always Ascending» йшла останні два роки в Лондоні і Парижі. Записувати п’ятий лонгплей групі допомагав музикант Філіп Здар, який раніше працював з Phoenix і The Beastie Boys.

В альбомі Franz Ferdinand вперше постають в абсолютно іншій якості. Їх музика і раніше тяжіла до того, щоб відриватися на майданчику. Здар, який  розуміється итанцювальній музиці, додав в їх звучання хаус-ритм, що  докорінно змінило звучання гурту.

«Робота зі Здаром – це прекрасний приклад прихильності і взаєморозуміння між гуртом і продюсером. Він значно розширив наш горизонт і зробив наші пісні живими, але одночасно  ніби з майбутнього », – розповідає Алекс Капранос.

«Always Ascending» можна назвати ще одним досвідом, який  робить зі своєю творчістю Franz Ferdinand. З останніх і вкрай вдалих – спільний проект з культовими альтернативників Sparks «FFS», який побачив світ у 2015 році. Тепер і українська публіка отримала можливість поспостерігати за черговим експериментом на сцені. Чекаємо всіх! 

www.facebook.com/gasconcert/

https://www.facebook.com/events/1211142322320416 

Franz Ferdinand

13 червня
Київ, Арт-завод «Платформа»
Квитки:
https://kiev.karabas.com/franz-ferdinand

http://franzferdinand.com

www.instagram.com/franz_ferdinand/

www.facebook.com/officialfranzferdinand/

Текст і фото надані організаторами концерту  

TwitterFacebookVKПоділитися