Kyiv Music Labs

Брати Гадюкіни презентували нові сингли в Caribbean Club

11

24 листопада Брати Гадюкіни відіграли неймовірно драйвовий концерт у столичному Caribbean Club. Зал був наповнений вщент від стару до малу – та й недарма кажуть, що гурт об’єднує покоління. 

Брати зіграли як всім відомі хіти, так і прем’єри з нового альбому “Сміх і Гріх”. Рокери презентували 4 нових пісні: “Крав”, “Б’ють дурного”, які були анонсовані до події, а також “All My Love” та “We Are The Champions”, і це стало неочікуваним сюрпризом для гостей концерту. Публіка танцювала та запалювала разом з “Гадами” і заряджалась драйвом, а нову пісню “We Are The Champions” при виконанні на біс співав вже увесь зал.

Представлені сингли увійдуть до альбому Братів Гадюкіних “Сміх і Гріх”, вихід якого заплановано на початок 2018 року. Два вектори альбому – особистий та соціальний, тож кожен зможе знайти у ньому щось близьке для себе.

Один із синглів “Крав” вже доступний для прослуховування на Soundcloud:

Про сингли  «Крав» і «Б`ють дурного»:

“Крав, краду, буду красти!”  Новий сингл Братів Гадюкіних “Крав” відображає особливості поведінки українських можновладців. Та що там можновладців? Це й про багатьох так званих уКРАВїнців в тому числі. Вони з легкістю переписали заповідь «Не кради» на свій лад: «Не кради, але життя, воно таке… треба якось крутитись!» Розповідь йдеться від третьої особи – депутата-шахрая, що не кається у скоєному та не збирається зупинятись.

Сингл «Б’ють дурного» – сповідь чоловіка з досвідом, який шукає справжнє кохання, проте щоразу наступає на одні й ті самі граблі. Іронічний підтекст пісні спонукає до роздумів, проте залишає її легкою для сприйняття.

Про гурт Брати Гадюкіни:

Рок-гурт, що з’явився на зламі епох у 1988 році і став фундаментом для розвитку української рок-музики. Припанковані тексти, колоритний галицький діалект, унікальний стиль, соковитий мікс із рок-н-ролу, блюзу, фанка й реггі – все це є невід’ємною частиною життя кількох поколінь. Брати Гадюкіни досягли неймовірно складної мети: одні з перших серед українських гуртів завоювали широку популярність на пострадянському просторі, відіграли безліч концертів в Україні, Европі, Північній Америці.

З 1988 року вони пройшли довгий шлях від «Рок-н-ролу до рана», «Файного міста», «Карпат»  до  вражаюче актуального альбому «Made in Ukraine» (2014).

Зараз гурт працює над новим альбомом «Сміх і Гріх» та активно концертує.

Брати Гадюкіни в Інтернеті:
www.facebook.com/bratygadiukiny
www.facebook.com/groups/1518817361667389  www.youtube.com/user/BratyGadiukinyTube
www.soundcloud.com/gady-com-ua
www.twitter.com/BratyGadiukiny

 

TwitterFacebookVKПоділитися