Kyiv Music Labs

9 грудня у Києві БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відсвяткують завершення туру та музичного року

BO_afisha веб
Київський концерт стане фінальним в турі БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, який присвячено  презентації синглу #Хочеш з майбутнього альбому, над яким зараз йде робота. На концертах в турі  також лунали  улюблені пісні з трьох попередніх альбомів БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Для киян музиканти готують спеціальну програму, яка буде відрізнятись від виступів в інших містах. Вже очікується черговий аншлаг, адже місця за столами були традиційно розкуплені майже за місяць до концерту. Цей виступ має стати гарним завершенням насиченого музичного року 2017. Він відбудеться 9 грудня у столичному клубі Atlas.
Розпочався  тур у Лондоні, де БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ виступили вперше – на благодійному концерті у  Громадському Українському Центрі. А перший концерт туру в Україні відбувся у Львові і пройшов з аншлагом, зібравши понад 1000 прихильників гурту! Концерт пройшов настільки успішно, що вже в той же день гурт отримав пропозицію щодо ще одного виступу в рамках туру. Тому – 30 листопада у Львові відбудеться  Концерт на біс!   Тож, загалом в турі гурт завітає до 17 міст та дасть 18 концертів! Після його завершення музиканти планують повністю присвятити себе запису нової програми. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ запрошують на свої виступи усіх, хто цінує справжні почуття, романтику і не уявляє свого життя без кохання!
На концерт в Києві БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ також запрошують наших воїнів та ветеранів – вхід за посвідченнями буде для них безкоштовним.
Найближчі концерти в турі
30 листопада Львів, Picasso – Концерт на біс http://bit.ly/2gzTM8S
1 грудня Мукачево, Мукачівський Державний Університет http://bit.ly/2hSsziL
2 грудня Чортків, Park Club http://bit.ly/2APjM8q
3 грудня Бiла Церква, Палац культури “Росава” http://bit.ly/2ztfUdA
9 грудня Київ, Atlas http://bit.ly/2iFBt2P

Відео

Тону – https://youtu.be/9F2JHLAa7-4
Без неї ніяк – 
https://youtu.be/TJ3Ci4yeQpA
Налий мені вина https://youtu.be/_U6krnu8Dvc
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, VRODA, ІВАН ЛЕНЬО – ДОЛЕ МОЯ https://youtu.be/NOV8k4BUrPs
Текст і фото надані прес-службою гурту 
 
TwitterFacebookVKПоділитися