Kyiv Music Labs

Re:актив на радіо “Промінь”: експерти оцінюють хіти й нові пісні

Reактив ВЕЛИКИЙ

5 разів на тиждень, у прямому ефірі на радіо “Промінь” (Суспільне мовлення) з 11-ї до 12-ї виходить чарт Re:актив. Десятку, складену з актуальних українських хітів та нових пісень, тут оцінюють представники радіостанцій різних міст України – від Києва до Львова, від Рівного до Херсона. Професійно й відверто, від душі та з гумором.

У “Re:активі” (мабуть, уперше в історії радіочартів) можна почути академічних рецензентів, класичних виконавців і консерваторських викладачів – вони аналізують популярні пісні за суворими законами класики. Так, від них не сховається жоден недолік, але й досягнення представників нашого шоу-бізнесу ці фахівці не пропускають. Одним із провідних експертів програми є Віра Дужак – шеф-редактор Kyiv Music Labs.

В’ячеслав Ільїн, автор і один із ведучих чарту “Re:актив”, зазначає: “Масштабний проект “Суспільного мовлення” справді об’єднує – різні міста, цікаві думки та оцінки. Слухачі не тільки можуть стежити за тим, як аналізують професіонали. Із центру столиці ми дізнаємось, які пісні є нині популярними в Івано-Франківську або Житомирі, Ужгороді або Полтаві – аби картина музичних уподобань мешканців нашої країни здобула масштаб і якомога більше яскравих фарб”.

Ексклюзив чарту – “Re:активні історії” артистів про свої пісні, цікаві подробиці створення, аранжування, запису. 5 днів – 5 історій – 5 відкриттів уже зробили дует “Анна-Марія” з синглом “Долонями” та “Pianoбой” із “Полуничним небом”.

Всі випуски чарту та “Re:активні історії” можна слухати на YouTube каналі програми:  https://www.youtube.com/channel/UCjCtQzIs0T9vJB1kYkj9yxA/videos

Текст та ілюстрація надані прес-службою проекту    

 

 

 

 

 

 

 

TwitterFacebookVKПоділитися