Kyiv Music Labs

British Council представив подробиці зимового музичного форуму Selector Pro

SP art

Уже 25 років Британська Рада розвиває культурні зв’язки між Великобританією й Україною і сприяє співробітництву професіоналів із різних секторів культури і мистецтва. В рамках музичної програми Британської Ради в Україні розпочала своє мовлення радіостанція The Selector і стартувала серія концертів актуальних британських артистів Selector Live. Починаючи з 2015 року, в рамках серії виступили Benjamin Clementine, Young Fathers, Slaves, Ghostpoet, Ray BLK. Влітку 2017 до ініціатив додався й музичний професійний форум Selector Pro, покликаний вибудувати діалог і співробітництво між професіоналами індустрії з Великобританії та України.

Перший Selector Pro відбувся у клубі Sentrum і в студії Istok за участю британського виконавця, дворазового номінантна на Mercury Prize Ghostpoet, титулованого продюсера Кена Нельсона (працював з Coldplay, Paolo Nutini і гуртом Океан Ельзи), продюсера Джамали Ігоря Тарнапольського, музиканта Мілоша Єліча, ONUKA, The Maneken і багатьох інших.

Другий Selector Pro запланований на 8-9 грудня. Він відбудеться у київській креативній спільноті IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8). У дводенній програмі форуму: вісім подій – презентації, майстер-класи та панельні дискусії, авторитетні спікери з Великобританії та України. У числі британських гостей – Анна Яцкевич від культового британського лейбла Warp Records, представник популярної лондонської радіостанції NTS Radio, впливовий музичний журналіст Кріc Кук і компанія DRAKE Music. Останні представлять особливо важливий і незвичайний кейс, соціальну значимість якого важко переоцінити. DRAKE Music займаються розробкою і створенням музичних інструментів і технологій для людей з інвалідністю.

Зимовий Selector Pro обіцяє вражаючий склад локальних спікерів. Серед них – студія Front Pictures, яка розробила весь інтерактивний дизайн конкурсу Євробачення 2017 у Києві, школа нового медіа-арту BLCK BOX, творець музики для комп’ютерних ігор Олександр Павленко та інші.

У перший день форуму відразу в двох подіях виступить відомий британський електронний продюсер і музикант Макс Купер. Він розповість про роботу над своїм аудіовізуальним шоу Emergence. А вже ввечері 8 грудня Макс Купер покаже своє шоу в рамках Selector Live у Довженко-Центрі (вул. Васильківська, 1).

Два роки тому шоу Купера викликало фурор у Європі. Тепер його наживо побачить і український глядач! Emergence – історія створення Всесвіту (від Великого вибуху до наших днів), розказана мовою відеоінсталяцій та сучасної електронної музики.

Подробиці – на сторінці Британської Ради.

Продаж квитків на перформанс Макса Купера і попередня реєстрація для участі у Форумі вже відкриті.

Текст та ілюстрація надані організаторами 

TwitterFacebookVKПоділитися