Kyiv Music Labs

Концерт-лекція „Нові напрями американської музики” – 3 листопада о 19:30 у Домі Майстер Клас

Sed_Contra_Ensemble

Концерт-лекція „Нові напрями американської музики” відбудеться 3 листопада о 19:30 в рамках проекту MKClassics (Дім Майстер Клас, вул. Б. Хмельницього 57).

Американська експериментальна течія другої половини минулого століття значно розширила поняття „аванґард”, суттєво вплинула на розвиток мінімалізму, дала поштовх для виникнення нових напрямів та композиторських підходів до написання музики.

На питання, що нового принесла американська музика на межі ХХ-ХХІ століть, відповість дослідник сучасного мистецтва, композитор і піаністРічард Кемерон-Вульф (США). Його лекцію доповнить Sed Contra Ensemble, виконавши новітні твори сучасних американських композиторів, серед яких: Емі Вільямс, Едвард Джейкобс, Річард Кемерон-Вульф, Джоді Рокмейкер, Х’юберт Хау, Брайан Шобер.

Річард Кемерон-Вульф народився у Клівленді (Огайо, США). Музичну освіту здобув в Oberlin College та Університеті Індіани. Серед його викладачів – Джозеф Батіста і Менахем Преслер (фортепіано); Бернард Хейен, Яніс Ксенакіс, Джон Ітон, Хуан Оррего-Салас (композиція). З 1978-го упродовж 23-х років викладав у коледжі при державному університеті Нью-Йорка теорію та історію музики, композицію, музичну літературу для хореографів. У Нью-Йорку Річард Кемерон-Вульф створив музику для кількох великих балетних колективів сучасного танцю, зокрема для трупи Хосе Лимона. У 2002 році Річард Кемерон-Вульф завершив викладацьку кар’єру; відтоді займається виконавською і композиторською діяльністю. Брав участь у численних музичних фестивалях. Цьогоріч, окрім концерту-лекції у Майстер Класі, композитор проведе у Києві п’ятиденний практичний семінар для хореографів і танцівників „Глибинне чуття”.

Вартість квитків – 150 грн., студенти та пенсіонери – 100 грн.

Реєстрація на концерт за телефоном 044 594 10 63.

Дім Майстер Клас: dimmk.com/

Sed Contra Ensemble:

facebook.com/sedcontraensemble/

soundcloud.com/sed-contra-ensemble

Текст і фото надані організаторами 

TwitterFacebookVKПоділитися