Kyiv Music Labs

PEOPLE INSIDE зняли кліп на Житньому Ринку

Z_TOBOYU_cover

PEOPLE INSIDE – київський гурт, який грає synth-pop. Після весняного концерту в клубі Atlas кияни запам’ятали музику PEOPLE INSIDE, а також, їхнє продумане й відточене до деталей концертне шоу. На кожному концерті команда приділяє максимум уваги оформленню простору – роботі зі світлом і відеорядом. І домагаються свого. Виступ гурту пам’ятає кожен, хто хоч раз його бачив. 

PEOPLE INSIDE – це троє музикантів: вокаліст та клавішник Артем Козоріз, гітарист Юра Фактор, відомий українській музичній тусовці як технік гурту O.Torvald, і барабанщик Ілля Гедз.
Вони пишуть пісні трьома мовами: англійською, українською, російською. У 2014 видали три сингли російською, пізніше EP “Different“ англійською.
Гурт видав два кліпи: в 2015 – на англомовну пісню “I Can”, в 2017 – на російськомовну “Боль”. Команда має концертний досвід, грала на фестивалях і в тисячниках.

31 жовтня PEOPLE INSIDE представляють третій кліп, цього разу на україномовну пісню
“З тобою”.

Музика – Артем Козоріз, Юра Фактор, Кірілл Матюшенко
Текст – Артем Козоріз, Юра Фактор, Андрій Фріл
Саундпродюсер – Кірілл Матюшенко
Студія – Dynamika Music
Режисер -Олександра Колесник
Оператор – Євген Усанов
Монтаж – Саша Колесник
Мейкап – Аня Приходько, Юля Козоріз
Актори – Ярослав Ніколаєв, Світлана Сакал
Корекція кольору -Олег Купшуков, Антон Головченко
Технічне забезпечення – Андрій Єгорченков
Фотограф – Олексій Синельников

PEOPLE INSIDE про пісню “З тобою”: «В цій пісні наше звучання стало більш електронним,
“З тобою” ми ідентифікуємо як суміш synth-pop і indie-pop, до цієї стилістики нас підштовхнув наш друг, саундпродюсер Кірілл Матюшенко (Mickey). В українській музиці ця ніша вільна, будемо займати. Для нас “З тобою” – це атмосферна пісня з легким і приємним звучанням, позитивна, наповнена почуттями й романтикою. Але наживо, на великій сцені, вона звучить так само потужно, як і наші старі пісні».

2 (3)

PEOPLE INSIDE про відео на пісню “З тобою”:
«Ми хотіли зняти синхрони в унікальному місці, з цікавим, геометрично незвичайним, нестандартним інтер’єром, тому шукали локацію довго. Якось наша режисерка Саша Колесник купувала фрукти на Житньому ринку і придумала. Саша запропонувала використовувати в кадрі унікальну фактуру стелі, колон і стін будівлі ринку, та брати ракурси, в яких локацію неможливо впізнати. Нам сподобалася ідея зняти кліп в одному з історичних місць Києва, в цьому є щось особливе, якщо згадати, що історія Житнього ринку ведеться з першої половини 12 століття, в 15 столітті цей ринок був головним торговим центром міста, сучасну будівлю було відкрито після реконструкції в 1980 році. А в 2017 київський гурт PEOPLE INSIDE зняв кліп у будівлі ринку, тим самим відкривши його як арт-локацію для модних показів, концертів і фестивалів».

Олександра Колесник, режисер, про кліп “З тобою”: «У процесі роботи над кліпом музиканти гурту були відкритими й повністю довіряли мені, за що я дуже вдячна. Моєю метою не було показати музичну групу в класичному образі з інструментами, хотілося незвичайного. Зберегти стиль і мінімалізм. Перша частина кліпу присвячена музикантам PEOPLE INSIDE, геометрії і холодному бетону, і лише спалахами проявляється локація з морем і закоханою парою. Другу частину я віддала нашим акторам. Зйомка синхронів гурту проходила в приміщенні київського Житнього Ринку – це неймовірна фактура! Дах! Світло! Масштаб! І …. запах».

iTunes: https://itunes.apple.com/ua/album/%D0%B7-%D1%82%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%8E-single/id1300158666?l=uk
ZvooQ: https://zvooq.com/release/6007167/

Facebook: fb.com/peopleinsideband
Soundcloud: soundcloud.com/peopleinsideband
Instagram: instagram.com/peopleinsideband

Текст і фото надані прес-службою гурту 

TwitterFacebookVKПоділитися