Kyiv Music Labs

У Запоріжжі запустили проект “Музика без купюр”

22045729_142588366353888_4072138195863457254_n

“Музика без купюр” – це програма про сучасну українську музику, в якій ведучий говорить з музикантами про музику та про навколо-музичні теми. У програмі, окрім знайомства з виконавцем, також іде мова й про закулісні моменти життя представників сучасної музичної сцени. Як таких жорстких жанрових обмежень не існує, окрім того, що музичний продукт має бути якісний, а відвертий хардкор, блатняк та андеграунд в ефір не потрапляють. Цей принцип стосується і відвертої попси.

Сама програма записується на студії звукозапису Максима Наконечного Emely records, в Запоріжжі. Таким чином ми досягаємо відмінного звучання музикантів при живій грі, що для музичної програми та для самих музик є первинним. Окрім жанровості, через усю програму “червоною стрічкою” проходить атмосфера дружньої бесіди, що створює ефект лампової передачі.

Ідея програми не нова. Свого часу покійний нині Володимир Бакун в Києві робив програму «Решето», в якій музиканти грали наживо, а також, відбувалось інтерв’ю. Центральні музичні телеканали так само робили подібні проекти «Твій формат» та інші. Кілька років тому в Києві, на одній з радіостанцій УМХ була програма «Живий звук» з Антоном Шараповим. Таким чином, програма не є піонером на вітчизняному медіаринку.

“Музик без купюр” направлена на створення додаткового майданчику з можливостями для сучасної української музики, для її донесення до якомога ширшої аудиторії. Програма виходить у двох форматах, як теле- та як радіопередача.

Сторінка програми: https://www.facebook.com/muzikabezkupjur/

Канал програми: https://www.youtube.com/channel/UCBrhhRtz2gwS0YaEhrQQeWA/featured

Текст і фото надані прес-службою програми 

 

TwitterFacebookVKПоділитися