Kyiv Music Labs

Фіналісти Євробачення NAVIBAND з сольним концертом у Києві

Afisha_kiev

Фантастично позитивні та завжди усміхнені представники Білорусі на Євробаченні 2017 дадуть у Києві єдиний сольний концерт – 23 вересня у Caribbean Club!

Неймовірний гурт NAVIBAND підкорив Україну та мільйони глядачів з усього світу піснею “Гісторыя майго жыцця” (“Історія мого життя”), яку представили під час національного відбору Євробачення. Жюрі, зал, глядачі зустріли їх оплисками, подарували овації та свою любов. І вже в травні на фіналі Eurovision 2017 саме ця пісня отримала від українського жюрі максимальний бал! 

До речі, талановитий колектив став першим представником Білорусі, який виконав пісню на рідній мові. Цей виступ на європейському конкурсі всi в один голос назвали сенсацією, а число переглядів кліпу на пісню «Гістория Майга жицця» стрімко поповзло догори і сьогодні майже досягло півмільйона. Після повернення з Євробачення на виступ групи на площі біля Мінської Ратуші прийшло понад 10 тисяч чоловiк.

У Києві NAVIBAND виконають свої найкращі роботи, серед яких ви, звичайно ж,  почуєте і живе виконання доленосного хіта «Гістория Майга жицця», і інші яскраві хіти гурту. Сьогодні колектив NAVIBAND дуже популярний не тільки у себе на батьківщинi, українська публіка також високо оцінила їх творчість і з нетерпінням чекає на зустріч у Києві.

Вони щирі та відкриті, в їхніх піснях життя і справжні емоції, під музику NAVIBAND хочеться посміхатися і закохуватися!

Не пропустіть їх виступ у Києві!

Дата: 23 вересня

Мiсце: Caribbean Club

Адреса: вул. Петлюри, 4

Початок: 19:00

Квитки:

Анонс і фото надані організаторами 

 

TwitterFacebookVKПоділитися