Kyiv Music Labs

TOLO4NYI презентував кліп та сингл “Твоє ім’я”

Твоє_ім'я_cover

TOLO4NYI – Твоє ім’я [OFFICIAL VIDEO]

Дивитись кліп – https://www.youtube.com/watch?v=zxGRSp9DEkU

Слухати трек – https://soundcloud.com/tolo4nyi/tvo-mya

Слова та музика: Женя Толочний

Студіі: DYNAMIKA music,  8×8 production

Саундпродюсер: Кірілл Матюшенко

Режисери: Кірілл Матюшенко, Павло Бекезін

Оператори: Павло Ащаулов, Таня Дудник

Стилісти: Кірілл Матюшенко, Лєна Богданова

Візажист: Ольга Мишуга

Монтаж: Павло Бекезін

6

TOLO4NYI –  нова українська музика, поп-рок. У червні 2016  Женя Толочний презентував дебютний EP “ЧерноеБелое”, восени зіграв перший сольний концерт в  київському тисячнику Atlas. Потім шукав новий звук і нові пісні.  6 вересня 2017 представляє сингл “Твоє ім’я” з нового альбому і кліп на сингл, знятий в Нью-Йорку та Києві.  Окрім авторського проекту, Женя вже кілька років є музикантом й вокалістом гурту Скрябін.

Женя Толочний про пісню “Твоє ім’я”:  “Ця пісня – початок  мого нового етапу.  По-перше, вона українською. Кілька років я пишу пісні різними мовами, а  зараз почав писати українською, просто так відчуваю. Минулого року я грав концерт в Києві – презентував EP, і найбільше на тому концерті  людям сподобався трек “Твоє ім’я”,  тому я вирішив не зважати на те що пісня занадто лірична, вона стала першим синглом нового альбому.  Щодо  музики – після експериментів  в EP “ЧерноеБелое”  з живим звучанням, мені хотілося чогось радикально нового,  і я віддав аранжування  треку  “Твоє ім’я” саундпродюсеру Кіріллу Матюшенко з Білорусі. У нас Кірілл відомий роботою над останнім альбомом “O.Torvald “Нашілюдивсюди”. Результатом я задоволений, трек досить точно передає мій емоційний стан зараз.”

Женя Толочний про кліп “Твоє ім’я”: “Відео складається з двох історій, знятих різними режисерами. Першу частину  знімали з Кіріллом Матюшенко в Нью-Йорку в лютому 2017. Невеликою командою  поїхали в Америку,  орендували техніку і гуляли, закохані в це неймовірне місто.  Головна героїня кліпу – прекрасна Елла Петрушко, не тільки круто працює в кадрі, а ще й  ідеально знає Нью-Йорк і  допомогла нам з вибором локацій. Ми, на жаль, не встигли відзняти все, що планували того дня. За кадром  лишився новенький Ford Mustang,  який нам дістався безкоштовно для зйомки. Буває)Другу частина  кліпу “Твоє ім’я” знімали  з Павлом Безекіним в Києві цього літа,  сюжетна лінія проста й  емоційна, це такі  собі привиди жінок і мене самого в дзеркальному відображенні. Це різний я і з різними емоціями та спогадами.”

7

TOLO4NYI в інтернеті:

https://www.facebook.com/tolo4nyimusic/

https://soundcloud.com/tolo4nyi

https://www.youtube.com/channel/UCT1AX27qKkyoxOh1lxde7Sg

Instagram.com/tolo4nyi

 

TwitterFacebookVKПоділитися