Kyiv Music Labs

ШАNA презентують україномовну програму в Харкові

shana_art area
Харківський гурт ШАNA постійно перебуває в пошуку нових змістів, кожний їхній виступ – несподіваний та непередбачуваний експеримент. 
Всього за півтора року концертної діяльності ШANA дала життя трьом абсолютно різним програмам, виступаючи на кардинально різних майданчиках – від стадіону до відкритого шатра на схилі гори, від національного театру до затишних акустичних клубів. І на цей раз ШANA приготувала для публіки дещо дійсне неочікуване.
22 серпня в Харкові в ART AREA ДК відбудеться концерт ШАNA “Нове звучання”. Гурт вперше зіграє свою нову україномовну програму, що стане основою другого альбому, який ШANA планує випустити вже наприкінці цього року. Незважаючи на те, що в складі учасників гурту сталися серйозні зміни, музиканти з впевненістю запевняють, що на слухачів очікує абсолютно нова музика і ще більше містичного звучання.
«Друзі, прийшов час поділитися з вами новою хвилею нашої музики. Протягом останніх місяців в ШANA-родині сталося багато подій, які серйозно змінили напрямок нашої музичної подорожі. Колектив прийняв в свої теплі обійми нового чудового музиканта, цікавого та дуже талановитого бас-гітариста Івана Кондратова. Разом з ним прийшла нова музика, нове звучання та нове дихання. Слухай справжнє та приєднуйтесь до нашого свіжого експерименту. Щоб впустити в себе мікс шаманського співу, казкового саксофону, невгамовних ритмів та басу, достатньо опинитися на нашому концерті і відчути все власною душею. Адже ШANA – це музика, яку треба бачити!», – розповіла лідер гурту Катаріна Леонова.
В цей день на сцену вийдуть бас-гітарист Іван Кондратов, ударник Олександр Дробушевський, саксофоніст Сергій Савенко, голос та лідер гурту Катаріна Леонова, електронщик Андрій Горн, Олександр Гордєєв зіграє на гармоніці, а незрівняна Мохсіра Бону наповнить простір магією сакрального танцю.
22 серпня в ДК ART AREA – концерт ШАNА – Нове звучання. Початок о 20:00.  Квитки на сайті kharkov.internet-bilet.ua та за тел.. 099 016 98 55
ШАNA. Нове звучання
22 серпня, 20:00
Харків, ART AREA ДК
вул. Чернишевського, 13
ШАNA. Сингл “Кохатися” – https://www.youtube.com/watch?v=SkCc5aTtziI
ШАNA. Клип “Малюк” – https://www.youtube.com/watch?v=GJuYTcvOsFg
Текст і фото надані прес-службою гурту 

 

TwitterFacebookVKПоділитися