Kyiv Music Labs

8 – 10 вересня на Закарпатті відбудеться Polyana Festival 2017

A4_PF

Як звучать зорі?

Як їхнє звучання віддзеркалюється від крони дерев та плескоту гірської річки, сповнюючись ароматами чабрецю та м’яти?

Справді, хочеться поринути в таке місце, де є відповіді на ці запитання. Втім, подібні місця на нашій планеті знайти не так просто.

Ми відшукали таке. І ми запрошуємо тебе приєднатися до неповторної атмосфери. До фестивалю, на якому, справді, можна відпочити. Можна насититися потужною енергією карпатських гір, неймовірною красою осіннього лісу, живильними силами справжньої мінеральної води та неперевершеною музикою.

Polyana Festival 2017 відбудеться з 8 по 10 вересня традиційно у селі Поляна на Закарпатті. Цього року у Поляні збільшується кількість концертних майданчиків та збагачується палітра музичної стилістики.

Main Stage – не просто залишається із атмосферними world-music (Yuko, Atmasfera, Nazgul) та витонченою актуальною електроникою (Onuka, Вагоновожатые, Kadnay, Beisoul & Einius), а й доповнюється третім днем живого потужного міксу цих двох стилів (Sun Groove, The Вйо, Zapaska).

Night Stage – здивує спеціальними гостями та тематичним line-up, а нова, свіжа Forest Stage на гірській полонині приверне увагу шанувальників indie- та альтернативної культури.

Фестиваль із гарним смаком”, “найкращий музичний стартап 2016 року”, “один з найкращих музичних фестивалів країни”– це все титули та компліменти, що, як мінімум, виправдають себе цієї осені. Нині – час створювати дива. І ми робимо більше, ніж здатна людина, аби наша аудиторія повірила в ці дива. Відчула неймовірне”, стверджує засновник фестивалю Євгенія Стрижевська.

Polyana Festival” cьогодні має прекрасний ґрунт для того, аби у найближчі кілька років стати одним з центральних культурницьких майданчиків Європи”,– переконаний співзасновник фестивалю Денис Блощинський.

Багато нового корисного контенту, незмінні традиції мінерального курорту з 325-річною історією та закарпатська щирість.

Polyana Festival 2017 – слідкуйте за новинами на офіційних ресурсах.

Абонементи на фестиваль та у найкрасивіший кемпінг вже у продажу.

Сайт фестивалю: http://polyanafest.com.ua/ua/

Текст і фото надані прес-службою фестивалю