Kyiv Music Labs

Dilemma: Нема сил? Навалюй баси!

afisha dlemma

Є музика, що відкриває свіжий натиск енергії в тілі, навіть через вісім годин безперервних рухів на танцполі. Новий саунд-трек літа 2017, представлений групою Dilemma, заявляє: спека – не перешкода, тому «Тілом тряси»!

Хлопці презентували пісню 15 липня на радіо NJR. Як тільки зазвучав біт, ведуча Маша Виноградова, не втримавшись, схопилася з крісла і разом з музикантами влаштувала запальні танці прямо в студії. Вже тоді стало ясно, що пісня Dilemma – «Тілом тряси», напевно стане новим хітом теплого сезону!

Складно було б очікувати іншого від першої української RnB-PARTY групи. Однак, робота над новим треком була аж ніяк не такою легкою. Майстер і Джей працювали над ним понад півроку.

Їх головна мета – показати публіці якісну україномовну танцювальну музику, яка качала б, не дивлячись на вік або консервативність поглядів. Щоб діти і люди похилого віку, серйозні дядьки в костюмах і безтурботні продавщиці, суворі спортсмени і ТОП-моделі інстаграма – на деякий час забули про все і «відпустили своє тіло на волю» в танці.

«Нема сил? Тілом тряси », адже це одночасно відпочинок і підзарядка свіжою енергією від нових музичних вражень!