Kyiv Music Labs

11 липня о 19:00 – концерт італійської барокової музики в центрі Києва

АФІША_концерт

11 липня о 19:00 в Кірха Св. Катерини (вул. Лютеранська, 22, ст.м.Хрещатик) відбудеться концерт барокового ансамблю «La Cesta». 

Вхід вільний!

Творчий склад:

Кирило ШАРАПОВ – скрипка​​​​​​

Ганна ЩЕРБИНА – віолончель

Наталія ФОМЕНКО — клавесин

Марія ВОДОВОЗОВАтруба

Італія подарувала світові незліченну кількість митців та витворів мистецтва. Справжнім скарбом, цінністю, надбанням цілого людства, є музика композиторів XVI-XVIII ст. Музика  цього часу вже остаточно розриває окови церковних канонів та умовностей, стає дзеркалом, що відображає бурхливий внутрішній світ людини та її  невгамовний пошук свого місця  в цьому житті…

Інструментальні твори справжніх майстрів італійського бароко Франческо Марія Верачіні, П’єтро Локателлі, Антоніо Кальдара та інших, прозвучать цього теплого літнього вечора в Церкві Святої Катерини.

Твори цих композиторі є не дуже відомими у наш час, але вони надзвичайні!

Сучасники підкреслювали у виконавському стилі італійських майстрів насамперед енергію, оригінальність виразу, темпераментність. Італійські композитори відкрили нові виразні можливості скрипки, які значно збагатили скрипкове мистецтво всього світу.

Запрошуємо! Разом відкрити для себе ці дивовижні скарби – музику, що звільняє від буденності та одноманітності, від напруги та стресів, від страхів та штучних цінностей.  Музику, що пробуджує…

Текст наданий прес-службою La Cesta