Kyiv Music Labs

Руслана починає експедицію, присвячену збереженню пралісів, в Карпатах

Ruslana Karpaty _DSC2286_333_

Українська Амазонка Руслана вражає своєю формою, масштабними музичними та соціальними проектами. 

На своїх сторінках у соціальних мережах RuslanaOfficial Facebook та Instagram, Руслана поділилася своїми планами на найближчі дні:

«Друзі, сьогодні я починаю експедицію на “вершину світу”, в Карпати!
Свій найбільший екстрим в горах на Буковелі присвячую збереженню карпатських пралісів.
В ніч на Івана Купала, з 6 на 7 липня, я піду в гори з командою екстремалів, щоб, за древнім міфом, знайти квітку папороті.
Ми піднімемось на малий горганський хребет, де на висоті 1900 м, під час сходу сонця, пролунає карпатський спів у моєму виконанні. Це екзотична манера голосу та пластики тіла, мова гір, якою співали колись наші предки.
А вже в суботу, 8 липня, я пірнатиму в гірське озеро Молодості, де на глибині 17 метрів на мене чекає темрява та найзимніша температура води.
Ми будемо робити стрім на моїй сторінці Facebook під час початку сходження, о 00:00, та в кінці, на світанку.
Крім цього, на моєму каналі YouTube пізніше ви зможете насолодитись неймовірними кадрами, знятими в горах з квадрокоптеру та камер двох сміливих операторів, які будуть зі мною в експедиції.
Я не уявляю собі, які випробування на нас чекають у нічному лісі, в скелях, вздовж гірської річки вночі та на сході сонця! Проте ці “ініціації” в екстремальних умовах заряджають мій голос і тіло для мого нового шоу, яке я покажу вам найближчим часом».

Тож, вже сьогодні опівночі, кожен зможе спостерігати за неймовірними та екстремальними подіями під час експедиції Руслани на її офіційній сторінці www.facebook.com/ruslana.official

А також побачити всю красу українських пралісів та гірські краєвиди.

Текст і фото надані прес-службою Руслани 

 

TwitterFacebookVKПоділитися