Kyiv Music Labs

8 липня в Києві покажуть музичну виставу про легенду соулу Емі Уайнхаус

winehoouse_afisha+time

8 липня в Арт-дворику на Іллінській, 16 відбудеться показ вистави, створеної на основі біографії Емі Уайнхаус “Body and Soul”. У виставі беруть участь музиканти The Velvet Sun, а також поет Павло Коробчук. Сюжет “Body and Soul” побудований на останніх інтерв’ю Емі, які вона давала незадовго до своєї смерті в 2011 році. 

Вперше вистава “Body and Soul” була представлена в 2014 році, після чого її кілька разів показували в Києві, Хмельницькому та інших містах України, а в 2017-м презентували на Книжковому Арсеналі. Однак учасники відзначають, що кожен раз в їхньому уявленні з’являється щось нове. Саме тому вистава не втрачає своєї актуальності і лишається цікавою навіть для тих, хто вже встиг побачити її раніше.

Про учасників:

Київський колектив The Velvet Sun дотримується творчих ідеалів 60-х років. Квінтет грає мелодійну і душевну рок-музику в стилі сонячної епохи тих часів. Їхній кліп “Небеса” посів перше місце в конкурсі від McDonalds “Твори по-українськи”, пісні “Намисто”, “Ла до ре до”, “Сестра” та інші звучать на українських радіохвилях. У 2017 році група випустила новий англомовний радіо-хіт Same Old Street (I still remember), а також зіграла на розігріві у Карла Палмера – барабанщика видатного британського колективу Emerson, Lake & Palmer.

Павло Коробчук – відомий український поет, журналіст і музикант. Народився в Луцьку, зараз живе в Києві. Учасник багатьох літературних акцій та фестивалів в Україні та Європі, гість письменницького фонду Literaturwerkstatt Berlin.

Детальніше про захід: https://goo.gl/9v8mkP

Матеріал наданий організаторами