Kyiv Music Labs

Українці встановили національний рекорд з йоги під час «Марафону без метушні» на Хрещатику

VINI4411

«Марафон без метушні», присвячений Міжнародному дню йоги, завершився 18 червня 2017 року новим національним рекордом за кількістю учасників, які одночасно займалися йогою на Хрещатику. Рекорд у 1 517 осіб зафіксували представники Книги рекордів України. Відео з гелікоптерів. 

Минулого року кількість учасників, які одночасно виконували асани та займались медитацією в Міжнародний день йоги, становила близько 400 осіб. В Європі найбільший йога-марафон налічував 2 000 осіб.

«Марафон без метушні» відкривали Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті з дружиною Анамікою Бхарті, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан та директор Департаменту культури КМДА Діана Попова.

Вперше в Україні під час масового заняття йогою інструктором з цієї давньої практики виступив Посол Республіки Індія, а його асистентами були провідні українські викладачі йоги та ведичної культури.

Ведуча події Яніна Соколова:

«Йога – це спосіб життя. Я акцентую: це не спорт, а швидше спосіб мислення, своєрідна ідеологія, це інструмент, за допомогою якого ми можемо досягти спокою».

Йога-сесія «Марафон без метушні» завершилася молитвою за мир та єдність в Україні та всьому світі стародавньою мовою санскрит. Вона наповнила атмосферу тишею та з’єднала серця людей спільною ідеєю – ідеєю внутрішніх змін заради гармонії.

VINI4397

Наводимо частину молитви: «Нехай буде мир у просвітленому світі, в космосі, на землі, у водах, травах і рослинах. Нехай боги світу перебувають у мирі. Нехай мир пронизує Вищу Істоту. Нехай мир буде всюди. Нехай буде тільки мир і нічого іншого. І нехай усепроникний мир зійде на мене. О Сонце, розвій зло і даруй нам добро».

Тож нехай в душі буде більше тепла, добра та гармонії!

Матеріал наданий прес-службою марафону 

TwitterFacebookVKПоділитися