Kyiv Music Labs

“Марафон без метушні” – 18 червня на Хрещатику

Лілія Пустовіт з дочкою

Індія й Україна святкують 25 років дипломатичних відносин, а поціновувачі йоги вже готуються святкувати Міжнародний день йоги 21 червня. Таким датам важко було б лишитися непоміченими, тому в Києві заплановано грандіозну подію: “Марафон без метушні”, участь у якому візьме рекордна кількість людей.  

Зранку 18 червня на Хрещатику близько 10 тисяч людей зберуться, аби провести спільну йога-сесію. А ще прийдуть представники Книги рекордів України. Фіксуватимуть рекорд.

31 травня в Українському домі відбулася прес-конференція, спікерами якої стали посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті, акторка й телеведуча Яніна Соколова, культуролог Вікторія Зубенко, художниця Зінаїда Ліхачева та керівниця Департаменту Культури КМДА Діана Попова. Вони розказали про власний досвід занять йогою та про організацію київського “Марафону”.

Посол Манодж Кумар Бхарті та Діана Попова

Культуролог Вікторія Зубенко

Яніна Соколова та Діана Попова

Хто вестиме сесію 18-го червня? Імена невідомі – заплановано сюрприз. Але відомо, що керуватиме запрошений гуру з Індії, компанію якому складуть декілька українських гуру.

Чи обов`язково бути супермайстром йоги, аби взяти участь? Та ні. Супермайстрів 10 тисяч не факт що набереться. Автори ідеї “Марафону” спланували його як доступний для всіх охочих. Йоги практикують вправи, різні за рівнями важкості, тож деякі з рухів будуть доволі простими. В йозі рухи – не єдине, що має значення. Важливим є поєднання трьох компонентів: 1) дихання, 2) вправи, 3) медитація. Та й, взагалі, поєднання – ключ до всіх можливих щасть і благ. BTW, саме слово “йога” значить єднання. Єднання духу з тілом.

І організаційні моменти. “Марафон” почнеться 18-го червня о 8-ій ранку на Хрещатику, неподалік ЦУМу. Як ми вже з`ясували, специфічних вимог до учасників нема. Не треба попередньо їздити до Індії чи дотримуватися спецдієти чи приймати індуїзм. Про релігію окреме важливе зауваження: йога доступна представникам усіх можливих віросповідань. Учасником київського “Марафону” стати просто: досить мати з собою килимок для занять йогою та ентузіазм.

Поки думаєте, йти чи не йти, гляньте ролик. Тут ті, хто вже надумали :)

 

Текст: Віра Дужак, для Kyiv Music Labs

Фото надані організаторами 

 

 

 

TwitterFacebookVKПоділитися