Kyiv Music Labs

Drama Queen презентували свій перший лайв

Drama Queen LIVE at LipkyZvukozapys_3

23 травня молодий український рок-гурт Drama Queen презентував перші живі відео на треки зі своєї дебютної міні-платівки “Силою думки”, реліз якої відбувся 30 березня 2017 року та музичним продюсером якої виступив відомий музикант Петро Чернявський

Гурт виконав три треки – “Ірод”, “Дві милиці” та “Не хвилюй”. Зйомки та монтаж здійснив Олександр Покшиванов, а в якості локації була обрана студія звукозапису LipkyZvukoZapys. Запис, зведення та мастеринг аудіо – Вадим Лазарєв.

На відео гурт грає в оновленому складі. До постійних учасників: Павло Дудар (вокал, клавіші), Стас Соколовський (гітара), Дмитро Сехно (бас) приєднався ударник Дмитро Муравицький.

Музиканти про запис лайву:

“Відео дуже важлива для нас річ – завдяки відео наш слухач зможе не тільки почути, але й побачити, що з себе представляє наш гурт. А чорно-біла картинка відео, на нашу думку, дуже гармонійно підкреслює присмак вінтажності та гаражності. Приємного перегляду!”

Нещодавно гурт розпочав свою концертну діяльність. Так, 6 травня Drama Queen були хедлайнером Дня рок-музики на головній сцені фестивалю Open Podil 2017, а 12 травня гурт відіграв на одній сцені з групою “Скрябін” на Фієсті “Велика Буча”.

Лайв-відео можна переглянути на офіційному YouTube-каналі Drama Queen.

 Матеріали надані прес-службою гурту

 

TwitterFacebookVKПоділитися