Kyiv Music Labs

Alex Zakharchuk: “Мені дійсно подобається українська мова в піснях, але треба переживати мову”

unnamed (6)
Співак, про якого все частіше можна почути у засобах масової інформації, ексклюзивно для нашого порталу відповів на питання про творчість, квотування, а також – про пріорітети, які він поставив на даний момент у власному житті. 
 

Kyiv Music Labs: Що б Ви розказали про себе, якби мали можливість описати себе у одному реченні?

Alex Zakharchuk: Молодий, перспективний співак, що робить цікаву, зрозумiлу кожному слухачеві музику.

KML: За яким принципом відбираєте репертуар?

A. Z.: Раніше все залежало від настрою і моїх особистих уподобань. Та й коли в репертуарі було всього дві пісні, хотілося швидше його розширити. Зараз уже розумію, що деякі з моїх рішень щодо пісень були досить необачними й недалекоглядними. Але я вчуся на особистих помилках. Тепер я не керуюся емоціями, намагаюсь ретельно зважувати всі “за” і “проти”. Раджуся з людьми, які на цьому розуміються. На щастя, в мене поруч такі люді вже є.

unnamed (7)

KML: Чи відчули Ви на своїй творчості вплив квотування на радіостанціях?

A. Z.: Відчув, але не критично. Я досить часто чую від програмних директорів радіостанцій і телеканалів пораду «краще б українською» (сміється – прим. авт.). І я чесно над цим працюю. Тому що мені дійсно подобається українська мова в піснях. Просто не хочеться співати аби що. Виконавець повинен відчувати пісню, переживати її.

KML: Якби Ви були програмним директором радіостанції, які акценти робили б у плейлисті?

A. Z.: Я про це якось не думав. Для цього є люди, які на цьому спеціалізуються. Моє діло – писати хороший матеріал. Якщо б така можливість була, я б намагався ставити в ефір більше нової, молодої музики. І точно ніякого шансону (сміється – прим. авт.).

KML: У Вас є три кліпи. Ви завжди працюєте з молодими режисерами – Марією Маслій або Юрієм Двіжоною. Чому саме з ними? Як ставитесь до творчості Алана Бадоєва та інших відомих режисерів?

A. Z.: Як на мене, Алан Бадоєв найкращий у своїй справі. І я, як і більшість артистів, дуже хотів би одного разу попрацювати з ним і його командою. Думаю, до цього рівня мені просто потрібно дорости, як артисту.  Що стосується молодих режисерів – то з ними теж досить комфортно і цікаво працювати. В них купа неймовірно крутих ідей. Вони рвуться робити щось нове, незвичне. Цей запал мене дуже надихає. Я думаю, ви бачили мої відео-роботи і погодитесь, що вони досить якісні і, як то кажуть, непопсові.

12

KML: Багато молодих людей наразі хочуть бути співаками чи співачками. На Вашу думку, чим приваблює ця професія?

A. Z.: Мене приваблювала ця професія тим, що я можу займатись улюбленою справою. Отрмувати від роботи не тільки гроші, але й шалене задоволення. Тому що кожен раз, коли я виходжу на сцену, для мене це щось неймовірне. Хвилювання, ейфорія, страх забути текст пісні – все змішується в мені, і я реально ловлю від цього кайф. Думаю, багато хто йде в шоу-бізнес заради цих емоцій. Інших приваблюють імовірні слава й гроші.

KML: Якщо б у Вас була можливість зайнятись окремим бізнесом, що б це було?

A. Z.: Я завжди вважав, що в мене досить хороші огранізаторські здібності. Тому я з задоволенням займався б організацією різноманітних івентів. Думаю, це ще попереду. Крім того, мені цікава тема дизайну інтер’єрів та ресторанний бізнес. В будь-якому випадку моя діяльність була б пов’язана з творчістю. Бо найгірше у житті – займатися не своєю справою і бути не на своєму місці.

FullSizeRender (18)

KML: Судячи з Вашого образу, Ви слідкуєте за своїм стилем. Кому з українських дизайнерів надаєте перевагу?

A. Z.: Чесно скажу, в мене досить небагато одягу від українських дизийнерів. Але дещо є від модного дому Сєржа Смоліна «IDoL» і дизайнера Богдана Стрільця. А ще маю краватки-метелики від Олександра Трофименка.

KML: Яким Ви бачите себе через десять років? Хочеться мати сім’ю, чи кар’єра на першому місці?

A. Z.: Сподіваюся, успішним у своїй професії чоловіком. Стосовно сім’ї, наразі ця тема для мене не стоїть на першому місці. Мені хочеться мати можливість дати своїм дітям все можливе для хорошого життя. Поки що я такої можливості не маю. Але, думаю, через 10 років все буде можливо. А поки – реалізація себе та своїх мрій.

KML: Що для Вас означає Київ? Які емоції з ним пов`язані? 

A. Z.: Киів – це моє місто. Тут я народився й виріс. Я його люблю і радію тому, що поступово, крок за кроком, місто розвивається. Стає все більш схожим на європейські міста, які нам усім так подобаються. Попереду ще багато чого потрібно зробити для змін, але було б круто, якщо б кожен киянин долучився до цих змін. Це ж так просто – висадити квіти у своєму дворі, не паркуватися на газонах і доносити сміття до урни. Вибачте, я знову про наболіле. Але ж так хочеться, щоб наш Київ був кращим.

Текст: Ярослава Рожок, для Kyiv Music Labs

Фото надані прес-службою артиста 

TwitterFacebookVKПоділитися