Kyiv Music Labs

«Антитіла» везуть «Сонце» до столиці

17103273_954571774678805_7758139957102723606_n

В четверг, 25 травня, «Антитіла» відіграють фінальний концерт Всеукраїнського туру «Сонце» на Вертолітному майданчику КВЦ «Парковий».

Гурт вирушив у Всеукраїнський тур «Сонце» після презентації однойменного альбому, який є п’ятим у їхній дискографії і складається з дев’яти композицій. У склад альбому увійшла пісня Андрія Кузьменка «Люди, як кораблі», і презентовані раніше пісні «Танцюй» і «Одинак». На останню режисер Віктор Придувалов зняв кліп з Олексієм Горбуновим у головній ролі.

Запаливши «Сонце» майже у 30 українських містах, гурт презентував новий альбом закордонній аудиторії, відвідавши Сієтл, Ванкувер, Даллас та інші міста. Музиканти збирали повні зали фанатів та записували відеопривітання у соцмережі для українців.

Тепер вони везуть «Сонце» додому, де презентують альбом на Дні міста, влаштувавши наймасштабніший концерт за всю історію гурту.

«Коли любиш свою справу і людей, віддаєшся на повну. Ми наближували цю подію багато років, і зараз настав час для наймасштабнішого концерту за всю історію «Антитіл». Знаємо, багато чого ще попереду, і ми не плануємо зупинятися, але наші прихильники, друзі, всі ті, хто одного разу прийняв у своє життя музику «Антитіл» і відчув нас, давно заслуговували на такий концерт», – звернувся фронтмен гурту Тарас Тополя до своїх фанатів в офіційному запрошенні.

Не пропустіть грандіозний фінал туру «Сонце», який відбудеться 25 травня о 19.00 за адресою: Київ, Вертолітниймайданчик КВЦ «Парковий»,Паркова дорога, 16а

Квитки: 350-800 грн

https://kiev.karabas.com/ua/antitila

https://www.concert.ua/eventpage/antitila

 

 

 

TwitterFacebookVKПоділитися