Kyiv Music Labs

Гурт Плесо презентував свою «найкращу пісню»

обкладинка синглу

Львівські інді-рокери оприлюднили заключний сингл зі свого дебютного міні-альбому .

Гурт Плесо нарешті оприлюднив анонсований раніше сингл, яким завершує майже річну епопею із випуском дебютного міні-альбому. Нова композиція має таку ж назву як і EP – «Грози».

За словами музикантів, ця пісня має чіткий вектор у бік електронної музики.

«Мабуть, гітарне рок-звучання, яке було на перших синглах “Птаха” і “Висота” із цього міні-альбому, втомило групу, ставши для неї раптово чужим. Саме так і співається у новому синглі – “Дім став чужим”.

Пісня “Грози”, як і дві її попередниці – “Море” та “Імена” – має чіткий вектор у бік електронної музики. “Грози” точно є найтанцювальнішою піснею Плесо, але, разом із тим, і найсумнішою», – зазначають музиканти.

Також у Плесо наголосили, що аудіоновинка є їхньою найкращою роботою.

 

Щодо дебютного міні-альбому Плесо, то окрім пісні «Грози» до його складу також увійшло ще чотири композиції – «Птаха», «Висота», «Імена» та «Море». Кожна із них була випущена окремим синглом упродовж другого півріччя 2016 року.

Нагадаємо, гурт Плесо виник на уламках культового львівського гурту Dalai Lama у 2014 році. На сьогоднішній день у активі колективу виступи на низці великих фестивалів, включаючи Zaxidfest, Lviv Acoustic Fest тощо, а також схвальні відгуки від більш відомих колег по сцені.

Текст і фото надані прес-службою гурту