Kyiv Music Labs

Drama Queen – нове ім’я в українській музиці. EP «Силою думки»

dramaqueen_4

30 березня 2017 року молода, але вже амбітна група Drama Queen випустила свій дебютний EP. Міні-альбом, що дістав назву «Силою думки», складається з 6 треків, авторами яких виступили співзасновники групи Павло Дудар (вокал, клавіші) та Стас Соколовський (гітара). Окрім них в записі також брали участь Дмитро Сехно (бас-гітара) і Максим Тхорик (ударні).

У якості музичного продюсера до роботи над платiвкою був запрошений відомий музикант Петро Чернявський, що прославився своєю багаторічною співпрацею з такими артистами, як Океан Ельзи, Земфіра, Діана Арбеніна, Million kopek, Tokio|Мачете та ін.

Запис, зведення і мастеринг відбувалися на вподобаній багатьма актуальними українськими музикантами студії LipkyZvukoZapys. Інженер запису – Вадим Лазарєв.

Самі учасники групи визначають свій стиль як гаражний iнді-рок. Саме тому музиканти колективу в співпраці з продюсером зійшлися в прагненні надати альбому максимально живе і зухвале звучання: вінтажні органи, українська лірика, мелодiка, пульсація, звабливий гiтарний саунд – завдяки чому, у поєднанні з ретельною і кропіткою роботою над звуком, команді вдалося зробити пластинку свіжою, цікавою і подекуди досить самобутньою.

Міні-альбом уже доступний для прослуховування і скачування на сторінці Soundcloud. Незабаром він також буде доступний для придбання на усіх відомих майданчиках, зокрема iTunes/Apple Music, Google Play, Яндекс.Музика та ін.

Текст і фото надані прес-службою гурту  

 

 

TwitterFacebookVKПоділитися