Kyiv Music Labs

Музика в навушниках – більше, ніж ми звикли думати

image1

Що є музика? Не знайдете двох однакових відповідей. Для когось вона стає способом втекти від реальності; хтось – навпаки, ділиться музикою зі світом. Виконавці й слухачі. Різні, але однакові. Ми звикли захоплюватись легендарними виконавцями, але не так часто порівнюємо себе з ними…

Що ж для мене означає музика? Та абсолютно все. Вона передає те, ким я є зараз. Допомагає здолати саму себе.

 

 

Музиканти про музику: 

Ілля, фронтмен:

«Музичний смак формується від оточення і “куштування” музики. Коли вона підходить під твої емоції і переживання – ти знаходиш своє.  Для кожного вона означає щось неповторне. Я думаю, вона часто надихає».

Анна, бас-гітаристка:

«Для мене музика – це спосіб відгородитись від людей. Я розкриваюсь, коли пишу пісні і граю на гітарі. Без музики світ сірий, вона частина мене. І неважливо, чи вона моя, чи то улюблений виконавець, просто вона є і вона мені подобається».

 

Подивившись у минуле, ти, певно, скажеш: «Оу, як я міг таке слухати?». Річ не в музиці. Просто тоді ти сам був зовсім іншим, і смаки були іншими. Ми дорослішаємо і переходимо від колискових до хард-кору. Адже музика – це особистий вибір кожного, як життєвий шлях. Ми змінюємось під впливом людей та обставин, тому і музика в наших навушниках змінюється. Вона не підкорена часом – вона вічна. Й слугує ліками для кожного. В ній можливо віднайти той настрій та сенс, якого не вистачає в певний момент, коли хочеться відчути ті емоції, які не дозволиш собі просто так. З нею можливо створити Себе.

Так що ж для Тебе означає музика?

 

А поки думаєш, послухай цю підбірку :)

EdSheeran – I SeeFire

HollywoodUndead–Gravity

TESSERACT – OfMatter

O.TORVALD – Вирвана

Feintfeat. CoMaSnake Eyes

The Neighborhood – Sweater weather

 

Катерина Даутова, спеціально для Kyiv Music Labs 

TwitterFacebookVKПоділитися