Kyiv Music Labs

Bebe. Іспанська пристрасть у Caribbean Club

_mg_4954

  Її творчість багатьом прийдеться до смаку. Кожен знайде щось для себе: елементи року, джазу, поп, – навіть краплини фламенко. Іспанська співачка BEBE, у рамках масштабного туру «10 років з Bebe» знову завітала до Києва. 10 грудня в CARIBBEAN CLUB вона подарувала шанувальникам пісні з альбому CAMBIO de PIEL. Посеред концерту співачка висловила слова підтримки Україні у нелегкі часи й допомогла нам ненадовго забути про наші проблеми.

_mg_4771

Відверта й пристрасна, артистка, втім, виглядала досить скромно. Ніяких відкритих декольте або голих ніг.   Простий одяг чорного кольору виконував основну функцію: не відволікав від насолоди музикою. Стриманість одягу, авжеж, не завадила відчути й те, скільки п’янкого сексу, пристрасті та неймовірної енергії BEBE випромінює. У цей холодний та похмурий день у Києві співачка занурила весь зал у гарячу іспанську атмосферу. Ми начебто потрапили до літа. Ненадовго. Лише на дві години.

_mg_4461

Від її палкого piano та драйвового forte перехоплювало дух. Ця, на перший погляд, тендітна іспанка володіє унікальним strongvoiсомВЕВЕ не просто співала, вона непомітно диригувала музикантами, довершуючи sound своїми неповторними інтерпретаціями. Втім, говорити тут варто не лише про музику. Багато що можна сказати про артиста, глянувши на його шанувальників. Цього вечора у Caribbean Club зібралась інтелігентна публіка. Приблизно половина з них – іноземці, при чому не лише з Іспанії. Різні мови й різні темпераменти наповнили залу.

_mg_5024

ВЕВЕ – це саме той взірець, що з нього нашим вітчизняним артистам треба брати приклад. Ніякими строкатими костюмами та довгими ногами не прикриєш безталанність та поверхневість у примітивних піснях. Що ж здатне дійсно зачепити слухача? Відповідь проста. Стриманість у зовнішньому вигляді та глибокий зміст творчості.

_mg_5092

 

 

 

 

TwitterFacebookVKПоділитися