Kyiv Music Labs

Реліз нового альбому гурту DoRa

%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%b5%d0%bc%d1%8b-%d0%bf%d1%87%d0%b5%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%be%d0%b4%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0-%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%be%d0%b6%d0%ba%d0%b0

Про гурт:

DoRa утворилася на початку 2011 року на розвалинах свого гурту-попередника Дарьи Ливингстон, котрий усю свою десятирічну історію існування з різною інтенсивністю, але все таки неухильно прагнув до розпаду. Таким чином, з розвалин, уламків і попелища гурту вилізли тільки двоє: замурзані, але невгомонні та уперті, скуті не лише одним ланцюгом, але й пов’язані загальною кров’ю: брат та сестра; Олексій і Катерина Жданович.

Запаслися макбуком, електрикою, чаєм і печивом, вони записали своє нове бачення гурту, музики, та життя вцілому і назвали це творіння “DoRa“.

Борис Гребенщиков, звернувши увагу громадськості на новий, нікому не відомий український колектив, став фактично “хрещеним батьком” DoRa.У своїй авторській програмі Аеростат (випуск №333) лідер “Аквариума” оцінив музику DoRa як талановиту, і крім усього іншого весело відмітив: “Не теряйте времени, обратите внимание на ужгородскую группу DoRa, зовите их играть и записывать музыку, хольте их и лелейте!”

Стосовно альбому:

Так сталося, що офіційним днем народження авіації вважається 17 грудня 1903 року, коли американські винахідники брати Райт вчинили чотири короткі польоти над піщаними дюнами Північної Кароліни на біплані власної конструкції. Проте це не зробило братів Райт національними героями і окрім п’яти свідків, присутніх підчас польотів, мало хто вірив в правдивість існування машини, яка літає і управляється людиною.

Невизнані і гнані, винахідники продовжували свою роботу з удосконалення біплана, залишаючись в повній незнанності. Перший звіт про досягнення братів Райт вдалося опублікувати лише в 1905 році в спеціалізованому журналі штату Огайо “Проблеми бджолярства”. Інші журнали друкувати матеріали про політ біплана братів Райт відмовилися.

Гурт DoRa спробувала реконструювати інщі публікації з того дуже цікавого видання. Це нотатки про те, що світ трохи простіщий наших страхів та трохи складніший від наших сподівань.

Де слухати:

Сайт:http://dora.net.ua/

ВКонтакте:https://vk.com/dora.band

Facebook:https://www.facebook.com/dora.net.ua

Soundcloud:https://soundcloud.com/dora-band

 

TwitterFacebookVKПоділитися