Kyiv Music Labs

Класика й джаз у Музичному провулку

14231390_1148738991867264_1440269105073528512_o

28-го вересня у Будинку архітектора відбудеться перший концерт з серії “Концерти в музичному провулку”. Він матиме назву Classic & Jazz. Гості зможуть почути шедеври класичної музики в оригінальних джазових обробках. Автор обробок – відомий композитор і піаніст Костянтин Віленський. 

«Барон джазу», «Професор джазу», «Композитор і піаніст-віртуоз світової слави», «Великий артист» – так з повагою називає світова преса широко знаного за кордоном українсько-польського піаніста і композитора Костянтина Віленського.

Музикант працює у різних жанрах: симфонічному (симфонія „Келецька”), театральному (один з його мюзиклів „Попелюшка” було визнано в Польщі кращою виставою сезону 1997 року), камерно-інструментальному і вокальному. Але справжня його стихія – фортепіано. Саме для цього інструмента створено чимало композицій, які найяскравіше втілили стильовий пошук митця і вивели його на орбіту світової культури. Його твори „Варіації на тему Паганіні”, „Танець диявола”, „Rag-time” (цю п’єсу преса визначає не інакше, як «хіт сезону»), Концерт-фантазія на теми Дж.Гершвіна для фортепіано, джаз-тріо і симфонічного оркестру, концертна обробка п’єси М.Римського-Корсакова „Політ джмеля” люблять слухачі і беруть до свого репертуару відомі піаністи: Кевін Кенер (США), Пітер Яблонський (Швеція), Євген Могілевський (Бельгія), Адріан Оетікер (Швейцарія) та ін.

Постійно виступає із виконанням власних творів, видатних взірців класичної і сучасної музики і сам К.Віленський, знов і знов вияскравлюючи кожним виступом свій блискучий піаністичний талант. Його концертні турне завжди вельми напружені: із сольними програмами, камерними і симфонічними оркестрами, К.Віленський є бажаним гостем на багатьох сценах світу. Неодноразово як піаніст і композитор Костянтин Віленський брав участь у міжнародних фестивалях в Польщі („Варшавська осінь”, „Польська класика”), Великій Британії, Ізраїлі (Фестиваль єврейської музики), Швеції (Бетховенський фестиваль), а також у джазових фестивалях, лауреатом яких він є: „Горизонти джазу”, „Голосієво-88” (Україна), ІІ Міжнародний джаз-фестиваль (Москва), „Jeunesses Musicales” (Польща) та інші.

Програма концерту:

Твори К.Віленського для джаз-тріо з оркестром:

1. «Варіації на теми Баха» для джаз-тріо і струнного оркестра

3. «Фантазія на теми Моцарта» для джаз-тріо і камерного оркестра

4. «Варіації на теми Бетховена» для джаз-тріо і симфонічного оркестра

II відділ

1. «Варіації на тему Паганіні» для джаз-тріо і симфонічного оркестра

2. «Варіації на теми Шопена» для джаз-тріо і струнного оркестра

3. «Концерт-фантазія на теми Гершвіна» для джаз-тріо і симф. оркестра

Квитки можна придбати за лінком: https://kiev.karabas.com/ua/ot-baha-do-gershvina

Подія на фейсбуці: https://www.facebook.com/events/127427891044234/

 

 

 

 

TwitterFacebookVKПоділитися