Kyiv Music Labs

Червневий Кураж Базар

8

Кураж Базар, що відбувся 18-19 червня, був від самого початку запланований як благодійно-соціальний. Але окрім цього, відвідувачі могли поринути в атмосферу куражного шопінгу, познайомитися з зірками, стоячи в одній черзі, відпочити на зручних шезлонгах та смакувати прохолодними напоями. Головною подією першого дня став виступ етнічного гурту ДахаБраха.

Нагадаємо, нещодавно вони виступили на одному з найпрестижніших музичних фестивалів у світі –  “Гластонбері”. Їхній виступ став першим концертом українських музикантів на цьому фестивалі. Напередодні виступу на сцені Гластонбері музиканти дали сольний концерт у Лондоні. Гурт вже виступав на найпрестижніших майданчиках – RoskildeFestival, WOMAD Festival, Festivald’étédeQuébec, EurockéennesdeBelfort, SzigetFestivalOfficial, LuminatoFestival.

1

Справжнім святом другого дня барахолки став виступ грузинських музикантів Mgzavrebi. Цей гурт українці неабияк встигли полюбити, адже їхня музика сповнена тепла, щирості й гармонії.

Окрім двох хедлайнерів, можна було почути живу музику відTheDoox, LAKEWAY, MyImaginaryFriends MIF, TheVelvetSun, Карину Мугир і Марину Шерстнева, Ігоря Агріча і Олю Чернишову.

Протягом двох днів сети грали кращі київські діджеї:  KatroZauberDenisVnukVolykArtemKirillZakharovAndreyParfenykAntonPtushkinDmitryDirAnyaArfeevaVlad Buivol

Весь прибуток від заходу та добровільні пожертви організатори передають  партнерам – Українській Біржі Благодійності на серцеві окклюдери для дітей з пороком серця.
Взяти участь може кожен. Тим часом продають та купують на Кураж Базарі:
Гарік Корогодський, Олександр Меламуд, Марися Горобець, Анна Завальська, Сергій Гусовський, Ольга Навроцька, Руслана Писанка, Джамала, Ольга Шурова, Ігор Посипайко, Валерій Созановський, команда «95 Квартал», Даша Малахова, Сергій Рибік, Аня Октябрь, Андрій Кравчук, Юлія Магдич, Слава Фролова, Максим Бахматов, Семен Горов, Павло Гудімов, шоу-балет Freedom, Андрій Шабанов, Лєра Бородіна, Монро, Яна Алтухова, Валерій Харчишин, Дмитро Монатік, Лена Іванова, Картина Неклева, Даша Ши, Сергій Лещенко, Соня Забуга і команда журналу ELLE, ВалідАрфуш і Ліда Петрова, Андрій Бурим, ЛілітСаркісян, Лілу, Ольга Слонь, Данило Грачов, Віолетта Трикова, Катерина Сільченко , Таміла Немченко, Катерина Слічна, Манекен і Onuka, Влада Литовченко, Юлія Пелiпас, Марія і Євген Шаломєєва, Даша Коломієц, Світлана Вольнова, Руслана Писанка, Антон Лірник, Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар, Антон Фрідлянд, Каша Сальцова та інші красиві та талановиті українці.

На КБ можна було побачити співачку Гайтану, яка продавала свої улюблені етнічні прикрасами, топ-модель Евеліну Мамбетову, Тетяну Богдан і Олімпію, які винесли на продаж свої гардероби, продюсер Олексій Гладушевський склав компанію дизайнеру Руслану Багінському на розкладці літніх капелюхів, а актор Діма Ступка роздавав автографи, підписуючи продані книги.

Червневий Кураж Базар вдався на славу, з танцями, співами, сонячним настроєм, а головне – бажанням допомагати.

Під час березневого Благодійного Кураж Базару вдалося зібрати більше 620 000 грн на лікування онкохворих дітей, які передали у фонд “Таблеточки”, а за весь період існування проекту зібрали більше 1 700 000 грн на допомогу дітям.

Допомогти проекту он-лайн ви можете уже зараз за посиланням: https://ubb.org.ua/uk/project/2272/

Наступна київська барахолка відбудеться 23-24 липня. На барахолці Кураж Базар на Дачі можна буде прикупити красивих і цікавих речей для дому та дачі і, що найголовніше, спробувати продати своє дачне барахло. Цього разу всі охочі матимуть унікальну можливість – приїхати на машині і торгувати прямо з багажника.