Kyiv Music Labs

Словенія запрошує українських музикантів

ment_no2

Музична конференція і шоукейс-фестиваль MENT (Любляна, Словенія) оголошують про прийом заявок на участь і запрошують українських музикантів продемонструвати свій талант!

Шоукейс-фестиваль MENT відбудеться 1-3 лютого 2017 року. Традиційно подія пройде на декількох концертних майданчиках міста і збере молодих перспективних артистів. Для подальшого букінгу їх приїдуть послухати представники музичної індустрії Європи і Америки. У 2016 році їх було понад 320 осіб з 27 країн Світу. Більше 30% артистів отримали пропозицію співпраці, що забезпечило їм гарантований ривок вгору!

Для українських музикантів шоукейс-фестиваль MENT є чудовою можливістю представити себе на європейському музичному ринку, отримати професійні контакти і розвивати свою музичну кар’єру на міжнародному рівні.

Стильових обмежень немає!

Для того, щоб подати заявку на шоукейс-фестиваль, до 5 вересня заповніть відповідну форму на сайті: http://bit.ly/mentua17

Інформаційним партнером MENT в Україні є музична digital-агенція Soundbuzz. У разі виникнення питань, пишіть на пошту: soundbuzzagency@gmail.com

ment_no4

 

TwitterFacebookVKПоділитися