Kyiv Music Labs

Концерт The Cancel Band. Вінтажний хіп-хоп чи сучасний джаз?

DSC_0355

«Цей концерт – саме те, що потрібно перед початком робочого тижня» – чую я, виходячи із залу Atlas після виступу The Cancel Band. Ніхто не квапиться, всі дуже розслаблені і задоволені. Подумки погоджуюсь  – музиканти створили лаунжеву атмосферу, яка залишила по собі спокій і легку радість, що супроводжували мене до самого дому.

The Cancel – проект львів’янина Андрія Зеленського, який знайшов втілення в групі з 6 професіоналів. Разом вони створюють абсолютно унікальну музику, особливістю якої є поєднання джазу, хіп-хопу, фанку і діджеїнгу. Звучить незвично? Напевно, саме таким був би джаз, якби з’явився в ХХІ столітті.

Концерт в Atlas’і був всього другим сольним концертом The Cancel Band у столиці. Знаходячись у різних містах, музиканти писали музику і репетирували кожен окремо під біт, який їм висилав Андрій. Завдяки такому підходу партія кожного із музикантів є продуманою, самобутньою і досконалою. Вони мали можливість усамітнитись і знайти власне звучання, не піддаючись впливу інших музикантів.

DSC_0384

Розігрівав публіку новий гурт Bitlo, для яких цей виступ став дебютним. Двоє учасників формації, до речі, входять і до складу The Cancel Band. Гурт представив присутнім англомовний хіп-хоп, створений виключно за допомогою живих інструментів. Якщо ви є прихильником саме такої музики, радимо познайомитись з їх творчістю.

DSC_0289

Живий виступ The Cancel Band обов’язково треба відвідати кожному, кому сподобались їх студійні записи. На концерті вони звучать дещо по-іншому, збагачуючи музику імпровізаціями і особливою енергією живого виконання. Саксофон, клавіші і контрабас, разом із класичними басом і електрогітарою, наповнюють музику глибиною джазового перформансу, а діджейські скретчі та використання midi-контроллерів повертають нас в сучасну цифрову реальність та одночасно до найкращих традицій хіп-хопу. Напевно, кожен, хто був на концерті The Cancel потім дивується, що не відразу помітив відсутність вокалу і розуміє, що така музика говорить сама за себе і не потребує слів. А ще вона дивовижним чином підходить до будь-якого душевного стану і часу, адже сама задає настрій слухачам.

DSC_0460

 

DSC_0418

Після концерту в Києві, музиканти вирушають у тур, тому цього літа у вас є можливість почути їх у своєму місті.The Cancel Band однаково сподобається і тим, хто полюбляє джаз, і тим, хто цінить якісний хіп-хоп. Наполегливо радимо відвідати хоча б один із їхніх виступів у наступних містах:

19 червня – Львів

2 липня – Люблін

8-10 липня – Atlas Weekend

5 серпня – Wild Wild Fest (Ужгород)

25 серпня – Koktebel Jazz Festival (Одеса)

1-4 вересня – Respublica Fest (Кам’янець-Подільський)

Фото і текст підготувала Тетяна Мельниченко, спеціально для Kyiv Music Labs

TwitterFacebookVKПоділитися