Kyiv Music Labs

21 травня у Києві в “голландському містечку” відбудеться концерт до Дня Європи

13233248_10156968935790512_1949317924_n

У суботу, 21 травня, на Михайлівський площі відбудеться концерт з нагоди Дня Європи. Відкриє святкові заходи віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Український кризовий медіа-центр спільно з Посольством Королівства Нідерланди в Україні та за підтримки Адміністрації Президента України організовують серію заходів у “голландському містечку”, яке зведуть на площі.

Зокрема, відбудуться два концерти (12:30 та 16:00) учасників проекту “Hop Nederland Hop”, що проводив акції на підтримку України напередодні референдуму в Нідерландах 6 квітня. На сцену вийдуть фіналістка телешоу “Голос. Діти” Анастасія Багінська, майстри-скрипальки Варвара Васильєва та Олександра Хмара, учасники телешоу Олександр Подолян та Євгеній Лебедин, лауреат міжнародних конкурсів з фортепіано Єлизавета Халявченко та міні-міс Всесвіт, гімнастка Дарья Журбенко. “Ці діти завоювали серця мільйонів нідерландців, ставши нашими справжніми культурними послами там. У суботу українці теж зможуть оцінити їхні унікальні таланти та ближче познайомитися з неймовірною Голландією”, — каже співзасновник УКМЦ Геннадій Курочка. Глядачі також побачать на екранах ролики зі зверненнями учасниками концерту під час їхньої кампанії в Нідерландах.

Окрім концерту, відвідувачі зможуть зустріти чемпіонку Європи з шахів Вероніку Верем’юк, яка продемонструє майстерність гри на спеціально створеній “великій шахівниці”.

За словами організаторів, концертний майданчик у вигляді нідерландського міста має особливе значення, адже кожен дорослий та маленький українець зможе відчути атмосферу цієї країни з багатою історією. Також новий творчий підхід допоможе висловити подяку всім, хто проголосував за ратифікацію Угоди про Асоціацію Україна-ЄС та зблизив культури двох народів.

Координатор проекту – Єлизавета Ясько, засновник Kyiv Music Labs.

Лінк на проект “Hop Nederland Hop” з відеороликами дітей: http://hopnederlandhop.com