Kyiv Music Labs

Новий плейлист від EASTASTE

side-project1

Щомісяця Eastaste (http://eastaste.net/) знайомить весь світ із новою музикою Східної Європи. Рубрика «New kids from the Bloc» відкриває горизонти перед ще невідомими виконавцями та гуртами. Створюють плейлисти самі музиканти – сміливі, охочі до музичних відкриттів. 

 Останню добірку для Eastaste склали учасники молодого дуету Side Project (Хорватія). Вони створюють музику на власний смак, поєднуючи те, що їм подобається, з чимось новим, що ще не звучало раніше. Звучання  Side Project нагадує The XX, але на іншому рівні.

Anja та Luka поділилися своїми враженнями під час того, як обирали композиції для плейлиста.

«У нас не було певного способу вибору виконавців для цього плейлиста, ми слухали майже кожен сингл, який могли знайти, і просто переймалися атмосферою пісні, починаючи з першої хвилини. Якщо вона нам подобалася, вона ставала частиною плейлиста. Було кілька виконавців, про яких ми знали раніше, але більшість були новими для нас. Сподіваємося, що відвідування бібліотеки треків “Eastaste” – це відмінний спосіб знайти нову мизику, і ми дуже раді познайомити Вас із хоча б маленькою її частиною».

У добірці можна почути одразу три треки українських виконавців. Це Time (ONUKA), Tell Me Of Fire (Alloise) та Keep Moving On (The Maneken). Такий вибір свідчить про те, що українська музика є якісною й цікавою для всього світу.

Також звучали:  Pyro Trees(LV),Gayana(RUS), Poprzytula(PL), Everything is made in China(RUS),Jekka(RUS),  Belau(HU),paMasc(HU), David Kollar(SK), Kashuks(LV), iamyank(HU).

Блок від Eastaste, отож, неодмінно допоможе Вам у пошуку нової музики.

А ось і посилання, за яким можна прослухати: https://www.mixcloud.com/eastaste/eastaste_new-kids-from-the-bloc_side-project/

 

TwitterFacebookVKПоділитися