Kyiv Music Labs

Відеоурок та ноти Христини Соловій “Тримай” для фортепіано

TRIMAI_KML_LESSON-page-001

Kyiv Music Labs Lessons презентує новий відео урок для фортепіано. На цей раз це прекрасна пісня “Тримай” Христини Соловій. Насолоджуйтесь українською музикою та успіхів в опануванні пісні :)

 

Відеоурок:

Ноти. Перекладення для фортепіано – Христина Кайріте

TRIMAI_KML_LESSON-page-001TRIMAI_KML_LESSON-page-002

TRIMAI_KML_LESSON-page-003

Христина Соловій засяяла на cцені української музики завдяки проекту “Голос країни”, де вона заспівала лемківську пісню “Горе долом”. Щасливим квитком у її майбутнє став вибір тренера Святослава Вакарчука. Саме він повірив у неї ставши її продюсером (до речі вперше у своєму житті).

Пісня “Тримай”, музику і слова до якої написала сама Христина, увійшла у її дебютну платівку “Жива вода”, де молода співачка виконала відомі українські народні пісні в авторській адаптації Святослава Вакарчука. Відео на пісню “Тримай” було номіноване та перемогло на Національній музичній премії YUNA-2016″ як найкращий відеокліп, а сама співачка номінована ще й як “Відкриття Року”.

Саме кліп на пісню “Тримай” набрав більше мільйона переглядів на ютюбі лише за перші декілька тижнів. Тож Київ мюзік лебс вирішив викласти ноти та відео-урок до цього унікального продукту у вільному доступі. Грайте, співайте та насолоджуйтесь українським :)

 

TwitterFacebookVKПоділитися