Kyiv Music Labs

Кращі релізи березня

records-1148927_1920

Нарешті настала справжня весна, і ми вирішили згадати, яка музика створювала настрій у березні. Найяскравіші релізи минулого місяця для весіннього настрою у підбірці від Kyiv Music Labs.

5 Vymir – Вічність, Холод у волоссі

Справжня рок-музика не лише і не стільки про бунт, скільки про свободу. Київський гурт 5 vymir грає саме такий рок – щирий та інтелектуальний. З кожним релізом їх тексти стають більш глибокими, сенс – «зашифрованим», а музика – майстернішою і складною. Їх власний стиль викарбовується і вдосконалюється з кожною новою композицією все чіткіше і впевненіше. Нові сингли «Вічність» і «Холод у Волоссі» є тому доказом. Це якісні, серйозні композиції, які демонструють професійний ріст музикантів.

Cepasa – Noises

В новому альбомі Павло Ленченко додав електроніці живого гітарного звучання, яке в поєднанні з глибоким тембром голосу музиканта створює унікальний, більш дорослий стиль творчості. Музика стала більш свідомою та глибокою, що особливо відчувається в живому виконанні.

Antonina Project – Sirii Gusy

Етно-електронний проект Тоні Матвієнко і Олександри Шульги. В піснях вокал співачки поєднаний із записом співу її бабусі Антоніни, зробленим a capella у 70-х роках і оцифрованим цього року. В записі використовувались автентичні українські інструменти (дримби, телинки, дуда) та народні інструменти інших культур (думбек, гуджен, хотіку та ін.). Цей альбом став присвятою та подякою бабусі Тоні, яка привила дівчині любов до музики.

Vivienne mort – Rosa

Голос Даніели Заюшкіної називають одним із найоригінальніших та найкрасивіших в Україні. Vivienne Mort стрімко завоювали любов слухачів і продовжують успішно розвиватись у творчості, про що свідчить оригінальний та дуже атмосферний міні-альбом Rosa. Нагадаємо, що останній повноформатний альбом гурту Filin увійшов у топ-15 альбомів 2015 року.

O.Torvald – Сніг

Режисер Кадім Тарасов зняв для O.Torvald відео на пісню «Сніг», в якому розкрив ідею стосунків, в яких один любить більше, ніж інший. Це емоційно напружена робота, яка підсилює меседж пісні і її настрій. Історія, розказана режисером і акторами, тримає увагу та інтерес слухачів до кінця і навіть після перегляду залишає бурю емоцій.

Её – Фрідом

На українській сцені з’явився новий гурт, який переніс поп-музику на новий рівень. В минулому лаунжевий deliKate трансформувався у експериментальний дует Её. Дебютний ЕР гурту викликав інтерес в колах прогресивної молоді і ЗМІ, а нещодавно виступили вперше на Дні Народження радіо Аристократи.

Сергей Бабкин – #Неубивай

Дев’ятий альбом музиканта містить 18 треків українською і російською мовами, а також жіночий вокал, володаркою якого є дружина музиканта Сніжана. Це 18 глибоких композицій, кожна з яких має особливий настрій і свою власну історію. Відверта та особиста платівка, яку варто послухати декілька раз, аби краще відчути і зрозуміти.

Alloise – Episodes

Друга платівка співачки складається з 14 композицій, частина яких записана наживо, інша частина – повністю електронні. Під цей альбом найкраще буде їздити нічним містом, наодинці з думками та теплим вітром. Музика наштовхує на меланхолійний спокій, який тим не менш не переходить в сум, а навпаки сповнює впевненістю в собі та своїх силах.

Zapaska – Pomalu

Електро-акустичний дует з Кам’янця-Подільського постійно експериментує у музиці і не ставить собі рамок для творчості. Музиканти використовують традиційні живі інструменти, органічно поєднуючи їх з електронними, в пошуках нового звуку. Їх другий повноформатний альбом розкривається з нової сторони при кожному новому прослуховуванні і для кожного по-своєму.

Arlett – Arlett

Дебютний альбом гурту містить 11 пісень, частина яких вже була зіграна на концертах Arlett і встигла стати хітами. Це серйозна робота, що має романтично-весняний настрій і сповнює при прослуховуванні теплом і спогадами. Музиканти працювали над її записом майже рік і результат клопіткої роботи став чудовим підсумком набагато довшої роботи музикантів над власним стилем.

С.К.А.Й – Не Забувай

Нова пісня увійде в п’ятий студійний альбом гурту під назвою «Нове життя». Як це характерно для весни, музика сповнена оптимізмом та вірою в краще майбутнє. Музиканти радять звернути увагу на приємні моменти і навчитись цінувати близьких людей, якнайменше приділяючи часу негативним аспектам життя.

Neural Clan – Walk on by 

Пісня, що увійде до нового альбому гурту, відкрила завісу над новим матеріалом гурту. Walk on by про те, що життя складається із зустрічей з людьми, що постійно проходять повз нас і те, як ми сприймаємо ці нескінчені зустрічі та розставання залежить виключно від нас. Музиканти акцентують увагу на тому, що варто звертати більше уваги на позитивні спогади і більш відкрито та радісно сприймати життя та новий досвід.

Тетяна Мельниченко, спеціально для Kyiv Music Labs

TwitterFacebookVKПоділитися