Kyiv Music Labs

Як успішно популяризувати арт-проект? Воркшоп від Kyiv Music Labs

DSC_0234

17 березня в America House відбувся воркшоп на тему «Як за допомогою інтернету популяризувати свій арт-проект?». Це вже друга подія із серії Kyiv Music Labs. Спікерами виступили Олег Науменко – спеціаліст із цифрових комунікацій, Артем Жуков – спеціаліст із соціальних мереж АП України, та Ліза Ясько – засновниця та головний редактор Kyiv Music Labs. Вони розказали, як ефективно використовувати соціальні мережі і цифрові комунікації для просування власного продукту.

Олег Науменко та Артем Жуков поділились досвідом і знаннями про те, як зробити успішний проект, маючи обмежені кошти на його просування в інтернеті. Для цього вони вигадали кейс із популяризації у мережі пісні «Я піду в далекі гори». Незважаючи на деяку комічність такого вибору, саме на цьому прикладі спікерам вдалося показати, що за наявності простих навичок роботи із інтернет-ресурсами можливо все.

DSC_0250

У першу чергу, плануючи створити власний продукт, необхідно дати відповідь на три запитання:

1. Для чого я це роблю? Для задоволення/самореалізації, які у майбутноьму, можливо, принесуть дохід; для отримання популярності та визнання; для особистого збагачення тощо.

2. Яка моя цільова аудиторія? Надзвичайно важливо правильно визначити свою ЦА і слідкувати за її розвитком, інтересами, фідбеком й особливостями. Лише розуміючи споживача свого продукту можна планувати подальшу діяльність і обирати доцільні форми взаємодії.

3. Якою буде моя стратегія? Скласти стратегію розвитку можна лише за умови відповіді на перші два запитання. Чітко визначивши мотиви і цільову аудиторію, можна приступати до складання унікального довгострокового плану розвитку проекту.

DSC_0262

DSC_0237

Спікери на практиці продемонстрували різні методи просування продукту за допомогою соціальних мереж і допоміжних сайтів, а також пояснили роль кожного методу, їх плюси та мінуси. Акцент був поставлений саме на безкоштовних і простих для розуміння ресурсах, які кожен зможе освоїти, щоб у результаті створити якісний конкурентоспроможний продукт. Серед представлених сервісів – фото та відео редактори, конструктори сайтів, аналітика, редактори текстів, корисна інфографіка.

DSC_0227

DSC_0299

Спікери показали, як саме можна використовувати такі соціальні мережі, як Periscope, Instagram, Twitter і Facebook для популяризації власного продукту, дали багато доцільних порад щодо особливостей наповнення акаунтів у різних соціальних мережах для найбільшої ефективності у діяльності авторів проектів.

Воркшоп був націлений на практичне використання знань, а не на теоретичні засади просування продукту в інтернеті. Радимо подивитись повний відеозапис воркшопу, аби дізнатись більше інформації та корисних порад.

DSC_0390

12874583_10153619304819032_1647308686_o

Для усіх, хто вже зараз готовий приступити до реалізації свого медіа-проекту наші спікери створили сайт, на якому можна знайти покроковий план промоції власної ідеї та інтернет ресурси, які стануть при цьому у пригоді! http://dalekihory.tilda.ws

 

Тетяна Мельниченко, спеціально для Kyiv Music Labs

TwitterFacebookVKПоділитися